X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W pogoni za słowem

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2014 05:00
W niedzielnym felietonie muzycznym Adam Halber przybliży historię piosenki "Czerwony jak cegła" zespołu Dżem. Zapraszamy o 14.40.
Zespół Dżem
Zespół DżemFoto: R.Czernow/mat. prasowe

Troska o piękną polszczyznę towarzyszyć nam będzie od początku "Niedzieli z radiową Jedynką", która rozpocznie się o godz. 13.00. Przeniesiemy się do Jezioran, gdzie spotkamy ich mieszkańców. W kolejnym odcinku radiowej powieści sprawdzimy, co nowego przyniosło im życie.

Pupki, Pomyje, Dyszobaby i Zgon - gdzie to jest, a raczej co to jest i dlaczego, wyjaśni dr Barbara Sobczak w rozmowie z Agnieszką Kunikowską. Tajemnice tych słów odkryjemy w "Słowotece" o godzinie 14.20.

A po 15.00 "Ene due like fake …" – audycja, w której o Janusz Weiss zapyta Emiliana Kamińskiego o książki jego dzieciństwa.

Gospodarzem "Niedzieli z radiową Jedynką" będzie Paweł Sztompke. Zapraszamy do słuchania 10 sierpnia między 13.00 a 16.00.

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prawdziwa historia młotkowego i świnki...

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2012 12:00
Adam Halber rozwiązuje na antenie Jedynki tajemnicę tekstu legendarnego "Klubu Wesołego Szampana" Formacji Nieżywych Schabuff!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dumka na dwa serca" - emocje pod napięciem

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 01:10
"Dumkę" znała i nuciła nie tylko cała Polska, ale i nasi sąsiedzi wschodni sąsiedzi, a ukraińscy słuchacze uważali za swój ludowy utwór. O mniej znanych faktach dotyczących przeboju Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka opowiada Adam Halber.
rozwiń zwiń