X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koniec trasy, początek wspomnień

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2014 03:00
1 września zapraszamy na specjalne wydanie "Lata z Radiem", w którym - wraz ze znakomitymi gośćmi - podsumujemy naszą wakacyjną trasę koncertową, zakończoną 31 sierpnia w Gnieźnie.
Andrzej Krzywy z De Mono na scenie Lata z Radiem w Krynicy Morskiej
Andrzej Krzywy z De Mono na scenie Lata z Radiem w Krynicy MorskiejFoto: Redakcja Lata z Radiem

Naszymi gośćmi będą psycholog Dorota Zawadzka, nasza stała słuchaczka, która na bieżąco komentuje to, co dzieje się na antenie, a także wokalista zespołu Perfect Grzegorz Markowski i Maciej Pol, których gościła nasza plenerowa scena.
Z Beatą Tadlą, która przez całe wakacje słuchała Skojarzeń Lata z Radiem, powspominamy naszych graczy. Porozmawiamy także z laureatem naszego konkursu - osobą, która w sierpniu uzyskała największą liczbę punktów i wygrała tablet.

O gwiazdach Lata z Radiem porozmawiamy z Joanną Kołaczkowską, Emilianem Kamińskim i Łukaszem Nowickim. A najciekawsze momenty koncertów wspominać będą muzycy zespołów Enej, De Mono i Formacji Nieżywych Schabuff.

/

Na "Lato z Radiem" w poniedziałek 1 września od 9.00 do 13.00 zaprasza Małgorzata Raducha.

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak