Maciej Mizgalski do pokochania

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2014 08:10
Gościem "Muzycznej Jedynki" będzie Maciej Mizgalski, którego piosenka "Pokochaj" wygrała w plebiscycie na "Jedynkowy Przebój Wakacji".
Maciej Mizgalski
Maciej MizgalskiFoto: materiały promocyjne/Daniel Andruszkiewicz

Głosowanie na Jedynkowy Przebój Wakacji za nami. O tytuł  walczyły piosenki prezentowane na naszej antenie w lipcu i sierpniu. Maciej Mizgalski konkurował m.in. z takimi wykonawcami jak  Ania Wyszkoni, zespół Piersi, Brathanki i Patrycja Markowska.

Jednak najwięcej głosów spośród 25 kandydatów otrzymała piosenka "Pokochaj", którą śpiewa Maciej Mizgalski. W nagrodę za zwycięstwo wokalista, kompozytor i autor tekstów, otrzyma zaproszenie na 24-godzinną sesję nagraniową w jednym ze studiów Polskiego Radia.

Na spotkanie z Maciejem Mizgalskim w poniedziałek 8 września po godz. 13.00 zaprasza Małgorzata Kościelniak.

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

tj

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Przebój na Lato

Czytaj także

Jedynkowy Przebój Wakacji wybrany! Słuchacze pokochali...

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 15:33
Najwięcej głosów spośród 25 kandydatów otrzymała piosenka "Pokochaj", którą śpiewa Maciej Mizgalski. W nagrodę artysta otrzyma zaproszenie na 24-godzinną sesję nagraniową w jednym ze studiów Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cała Góra Barwinków zafascynowana Andrzejem Zauchą

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2014 17:30
Kuba Kaczmarek z Całej Góry Barwinków powiedział w "Muzycznej Jedynce", że zespół od dawna przymierzał się do nagrania piosenki Andrzeja Zauchy i wreszcie ten pomysł udało się zrealizować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czarno–Czarni jak nowi, choć bez użycia botoksu

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2014 16:00
- Dzisiejsi artyści nazwaliby to "zbotoksowaniem". My nie używamy aż tak chemicznych środków, a jedynie nanosimy sympatyczne poprawki, które dodają dźwiękom trochę więcej energii - mówił w Jedynce Jarosław Janiszewski o płycie zespołu Czarno-Czarni pt. "Najlepsze piosenki".
rozwiń zwiń