Grecja - kraj, który nigdy się nie nudzi

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2014 16:00
Ten popularny wśród turystów z całego świata, również z Polski, kraj będzie tematem przewodnim wtorkowego "Lata z Radiem".
Grecja
GrecjaFoto: Glow Images/East News

O urokach Grecji porozmawiamy z Andreasem Elladą, który od 40 lat zwiedza kontynentalną część tego kraju, Teo Vafidisem - Grekiem mieszkającym w Polsce oraz Elani - piosenkarką pochodzenia greckiego.

Naszymi gośćmi będą również Dospina i Paweł Gmoch - małżeństwo grecko-polskie, na którego weselu bawiło się w Grecji 900 osób.

Na "Lato z Radiem" we wtorek 16 września od 9.00 do 13.00 zaprasza Roman Czejarek.

/pg

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem 2014

Czytaj także

Chcesz poznać bajeczną Tajlandię? Zrezygnuj z kurortów

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 16:16
Tajlandia może być prawdziwym rajem. Przekonał się o tym każdy, kto choć na chwilę zszedł z turystycznych szlaków. O tym, gdzie szukać bajkowego oblicza Tajlandii opowiedzieli goście "Lata z Radiem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spacer z kijkami w dolinie Muminków. Zachwyć się z nami urokami Finlandii

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2014 14:05
Zawdzięczamy jej Muminki, nordic walking, system Linux, suszarki do naczyń i Angry Birds. Finlandia znana jest jednak przede wszystkim z niesamowitego krajobrazu, na który składają się niezliczone jeziora i lasy. O bardziej i mniej znanej stronie Finlandii opowiedzieli goście "Lata z Radiem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Transylwania krainą wampirów? Rozwiewamy mity na temat Rumunii

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2014 12:36
W Rumunii podziwiać można niesamowite widoki, zwiedzać majestatyczne zamki i unikatowe klasztory, a także zjeść fenomenalne dania z baraniny. Tymczasem wciąż kraj ten kojarzony jest przede wszystkim z legendą o hrabim Drakuli.
rozwiń zwiń