SuperSTARcie w rytmie jazzu. Ramona Rey odpadła z show

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2014 11:06
Piąty odcinek "SuperSTARcia" stał pod znakiem jazzu. Jurorami byli wokalistka Urszula Dudziak, aktor Bartosz Opania i Wojciech Mann.
Decyzją widzów z programem pożegnała się Ramona Rey
Decyzją widzów z programem pożegnała się Ramona ReyFoto: TVP2

Uczestnicy "SuperSTARcia" maja już za sobą zmagania w rytmie rocka, musicalu, hip-hopu i popu. Piaty odcinek show otworzyło wspólne wykonanie utworu "Everybody needs somebody to love". Następnie z utworami jazzowymi zmierzyli się Monika Borzym, Natasza Urbańska, Ramona Rey, Mieczysław Szcześniak, Rafał Brzozowski, Tomasz "Titus" Pukacki i Adam Sobierajski.

W ich wykonaniu usłyszeliśmy takie przeboje jak "Strangers in the Night", "What a Wonderful World", "Ja dla pana czasu nie mam", "Fly Me to the Moon", "Mas Que Nada", "Cheek to Cheek" oraz "Fever".

SuperSTARcie z Radiową Jedynką : wywiady, galerie, relacje >>>

Wielkim wygranym okazał się Rafał Brzozowski, który zaśpiewał "Fly Me to the Moon" i dostał najwięcej głosów od telewidzów. Zdaniem Wojciecha Manna był to najlepszy występ tego artysty w show. Natomiast Mieczysław Szcześniak został ochrzczony przez Urszulę Dudziak brylantem jazzu.  Decyzją widzów z programem pożegnała się Ramona Rey.

Oryginalne wersje piosenek, które wykonują gwiazdy SuperSTARcia w piątkowe wieczory, przez cały poprzedzający tydzień usłyszeć można TYLKO w radiowej Jedynce. Codziennie w audycji "Muzyczna Jedynka" (w godz. 13.00-15.00) nasi słuchacze mają także okazję wybrać swój ulubiony przebój w konkursie "SuperSTARcie w Muzycznej Jedynce", a dodatkowo w czwartki i piątki - szansę na zdobycie wejściówek na widownię show w studiu TVP2. Trzy razy w tygodniu uczestnicy SuperSTARcia są też gośćmi w Pierwszym Programie Polskiego Radia w ramach "Muzycznej Jedynki".

Radiowa Jedynka ma też swoje studio w TVP2, gdzie odbywa się show. Zasiada w nim dziennikarka muzyczna Małgorzata Kościelniak. Za jej pośrednictwem słuchacze mogą zadawać pytania gwiazdom SuperSTARcia - pisząc na adres superstracie@polskieradio.pl.

"SuperSTARcie" w radiowej Jedynce od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-15.00, a w TVP2 w każdy piątek o 21.05.

tj/kd

Czytaj także

Kasia Wilk o udziale w SuperSTARciu: znalazłam się w towarzystwie najwyższej jakości

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2014 20:00
- Zależało mi, by byli tu ze mną ludzie, którzy są wspaniałymi artystami - o przygotowaniach do odcinków na żywo i przebiegu pierwszej odsłony "SuperSTARcia" opowiadała w Jedynce Kasia Wilk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ramona Rey o SuperSTARciu: byłam pewna, że coś wpadnie mi do gardła

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 16:06
Wokalistka Ramona Rey jest jedną z gwiazd programu SuperSTARcie. W radiowej Jedynce podzieliła się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami związanymi z show.
rozwiń zwiń

Czytaj także

SuperSTARcie Moniki Borzym: utożsamiam się rockandrollowcami

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 19:00
- Mają bardzo wiele wspólnego z jazzmanami, których miłość do muzyki również nie narodziła się na salonach. Powstała z potrzeby wolności i buntu - tłumaczyła w "Muzycznej Jedynce" Monika Borzym, która w pierwszym odcinku SuperSTARcia wykonała utwór zespołu Steppenwolf pt. "Born to be Wild".
rozwiń zwiń

Czytaj także

SuperSTARcie: Stanisław Karpiel-Bułecka odpadł z show

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2014 16:00
Wokalistka jazzowa Mo­ni­ka Bo­rzym najlepiej odnalazła się w re­per­tu­arze hiphopowym, który zdo­mi­no­wał trze­ci od­ci­nek Su­per­STARcia. Emo­cje pod­grzał wy­stę­pu­ją­cy w roli ju­ro­ra Liroy, który zachwycał się wy­stę­pem Ti­tu­sa. Z programem pożegnał się natomiast Stanisław Karpiel-Bułecka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

SuperSTARcie: Adam Sobierajski udowodnił, że ma "stajla"

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 12:00
- Zapraszam wszystkich hip-hopowców do opery. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie - mówił artysta, który w trzecim odcinku telewizyjnego show SuperSTARcie wykonał hip-hopowy przebój "Dla mnie masz stajla" grupy Trzeci Wymiar.
rozwiń zwiń

Czytaj także

SuperSTARcie na jazzowo. Mietek Szcześniak na warsztat wziął Sinatrę

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014 13:37
- Nie uniknie się porównań, jeśli wykonuje się piosenkę wylansowaną przez wielką gwiazdę. Natomiast zawsze można tę samą historię opowiedzieć po swojemu - opowiada w radiowej Jedynce wokalista, który wieczorem wykona piosenkę "Cheek to cheek".
rozwiń zwiń