X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Więcej świata: Co planuje szef MSZ?

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 10:50
Cele i kierunki polskiej polityki zagranicznej zaprezentuje podczas sejmowego wystąpienia nowy minister spraw zagranicznych - Grzegorz Schetyna.
Audio
Grzegorz Schetyna - szef MSZ
Grzegorz Schetyna - szef MSZFoto: Aargambit/lic. CC/Wikimedia Commons

W swoim pierwszym exposé Grzegorz Schetyna mówił m.in. że Rosja oddala się od Europy, buduje mur, ale Polska dyplomacja będzie podtrzymywać kanały do porozumienia.

- Polityka Grzegorza Schetyny to ewidentnie polityka kontynuacji swojego poprzednika - Radosława Sikorskiego. – powiedział Paweł Zalewski, przewodniczący forum współpracy polsko – ukraińskiej. Widać ją przede wszystkim w priorytetach. Byłoby źle, gdyby nagle Polska zmieniała w sposób istotny politykę zagraniczną, ponieważ wynika ona z obiektywnych interesów naszego kraju: tzn. szans i zagrożeń. Podstawowym problemem dzisiaj jest bezpieczeństwo i temu Grzegorz Schetyna  poświęcił większą cześć swojego przemówienia – dodał Paweł Zalewski.

Przed sejmowym wystąpieniem minister spotkał się z szefową unijnej dyplomacji Federicą Mogherini, która z pierwszą wizytą zagraniczną przyjechała właśnie do Warszawy.

Poprowadzi: Michał Żakowski
Goście: Marta Urzędowska (dziennikarka), Paweł Zalewski (PO), Janusz Zemke (europoseł SLD)
Tytuł audycji: Więcej świata
Data emisji: 6.11.2014
Godzina emisji: 18.15
(ut/ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowy szef MSZ Grzegorz Schetyna: jestem umiarkowanym optymistą

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 12:36
- To ważny moment, ważny czas i wielkie wyzwanie. Po siedmiu latach trzeba mieć swój pomysł, który musi być i kontynuacją i podjęciem nowego wyzwania, szczególnie w tak trudnej sytuacji międzynarodowej za wschodnią granicą - powiedział nowy minister spraw zagranicznych
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmiany w MSZ? Grzegorz Schetyna: oczywiście będą, ale mamy jeszcze czas

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 16:01
Premier Ewa Kopacz w środę w ramach przeglądu resortów wizytowała Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Spotkała się z kierownictwem resortu. - To była dobra rozmowa - mówił po spotkaniu szef dyplomacji Grzegorz Schetyna.
rozwiń zwiń