Kiljański w duetach z królowymi polskich scen

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 11:47
Blisko dekadę po sukcesie nagranej z Kayah piosenki "Prócz Ciebie nic", Krzysztof Kiljański prezentuje przekrojowy album "Duety".
Krzysztof Kiljański na Duetach śpiewa nie tylko z piosenkarkami. W utworze Kocham cię, kochanie moje towarzyszy mu aktorka Grażyna Szapołowska
Krzysztof Kiljański na "Duetach" śpiewa nie tylko z piosenkarkami. W utworze "Kocham cię, kochanie moje" towarzyszy mu aktorka Grażyna SzapołowskaFoto: oficjalna strona artysty/mat. prasowe

Zgodnie z tytułem na płycie usłyszymy wybór najpiękniejszych duetów nagranych na przestrzeni ostatnich 10 lat, m.in. z Kayah, Haliną Mlynkową, Grażyną Szapołowską.

Album uzupełniają cztery premierowe nagrania, w tym singiel"Ktoś między nami", nagrany wspólnie z Sarsą Markiewicz – jedną z najbardziej intrygujących uczestniczek aktualnej edycji talent show The Voice of Poland.

O szczegółach pracy nad płytą, która ukaże się 25 listopada, Krzysztof Kiljański opowie w Radiowej Jedynce.

***

Na audycję "Muzyczna Jedynka" zapraszamy w środę (19.11) w godz. 13.00 - 15.00. Program poprowadzi Zbigniew Krajewski.

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kiljański: nie będę czekał kolejnych 8 lat

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2013 07:48
- Przespałem parę lat i dziś ich żałuję. Mam nadzieję, że za dwa lata o tej porze będziemy już dawno po premierze nowej płyty - mówi Krzysztof Kiljański o wydanym w tym roku krążku "Powrót" i kolejnych planach.
rozwiń zwiń