Natasza Urbańska odnalazła się w reggae

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2014 16:00
W środku, brzuchem poczułam, że jest mi to bliskie - mówi Natasza Urbańska, o śpiewaniu reggae. Piosenkarka wystąpi w półfinale "SuperSTARrcia" dziś w TVP2.
Audio
  • (Cztery pory roku/Jedynka). Natasza Urbańska w półfinale "SuperStarcia"
- Nigdy nie przypuszczałam, że będę miała szanse zaśpiewać z Mietkiem - mówi Natasz Urbańska w programie SuperSTARcie.
- Nigdy nie przypuszczałam, że będę miała szanse zaśpiewać z Mietkiem - mówi Natasz Urbańska w programie SuperSTARcie.Foto: TVP2

Z góry zakłada, na wszelki wypadek, że odpada. Wtedy ewentualna porażka nie jest tak bolesna. Natasza Urbańska na udział w "SuperSTARciu" zdecydowała się, żeby się czegoś nowego nauczyć. - Chciałam poznać fantastycznych muzyków i osobę, która pomoże mi odnaleźć Nataszę w kolejnych moich projektach muzycznych. Bardzo chcę nagrać moją drugą płytę i szukam kogoś, kto mnie w tym wesprze - mówi gwiazda.

Radiowa Jedynka będzie miała także swoje studio w TVP2, a zasiądzie w nim dziennikarka muzyczna Małgorzata Kościelniak. Za jej pośrednictwem słuchacze będą mogli zadawać pytania gwiazdom SuperSTARcia - pisząc na adres superstracie@polskieradio.pl.

W ostatnim odcinku Natasza zaśpiewała trzy piosenki: "Gdzie ci mężczyźni" Danuty Rinn, "Szczęśliwej drogi już czas" z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego - w duecie z Mietkiem Szcześniakiem i utwór reggae, którego jak mówi, najbardziej się obawiała, a przyniósł jej wiele satysfakcji.

Natasza jest szczęśliwa, że wystąpi w półfinale programu, apeluje też o zmianę jego formuły. - Zróbmy drugą edycję "SuperSTARcia", ale bez "odpadania" - prosi.

W ubiegłym tygodniu z programu odpadł Mietek Szcześniak.

"SuperSTARcie" w radiowej Jedynce od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-15.00, a w TVP2 w każdy piątek o 21.05.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadziła: Roman Czejarek

Gość: Natasza Urbańska, piosenkarka
Data emisji: 28.11.2014

Godzina emisji: 9.00 -12.00

mw/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

SuperSTARcie z Radiową Jedynką! Przepytaj gwiazdy, wybierz piosenki

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2014 14:06
W piątek 3 października w TVP2 ruszył nowy muzyczny show z udziałem gwiazd. Pierwszy Program Polskiego Radia przez cały czas trwania programu będzie prezentował konkursowe piosenki i rozmowy z gwiazdami programu. Zachęcamy słuchaczy do przepytywania gwiazd i udziału w konkursie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pochwały jurorów nie pomogły. Mieczysław Szcześniak odpadł z "SuperSTARcia"

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2014 13:00
W 8. odcinku uczestnicy show telewizyjnej Dwójki zmierzyli się z piosenką festiwalową i reggae. Za tydzień, w półfinale "SuperSTARcia", nie wystąpi Mieczysław Szcześniak.
rozwiń zwiń