X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowe urodziny Ireny Santor

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2014 08:00
Zapraszamy dziś na specjalne wydanie audycji "Muzyczna Jedynka". Wyjątkowe, bo ze studia im. Władysława Szpilmana.
Audio
  • Na radiowe urodziny Ireny Santor zapraszają Maria Szabłowska i Paweł Sztompke (Jedynka)
Irena Santor będzie świętowała swoje urodziny z Jedynką
Irena Santor będzie świętowała swoje urodziny z JedynkąFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Właśnie stamtąd nadawany będzie program, w którym pojawią się wspaniali artyści – wśród nich współtwórcy ostatniej płyty Ireny Santor "Punkt widzenia", m.in. Wojciech Młynarski, Zbigniew Wodecki, Jacek Cygan, Włodzimierz Korcz, Alicja Majewska, Michał Rusinek, Czesław Majewski, Jerzy Derfel, Grzegorz Wasowski, Piotr Rubik. Uroczystą audycję poprowadzą Maria Szabłowska i Paweł Sztompke.

mat.promocyjne
mat.promocyjne

Święto jednej z najwybitniejszych polskich wokalistek będzie również okazją do rozmowy o jej  najnowszej płycie "Punkt Widzenia". Album, który ukazał się z okazji 80. urodzin artystki, jest drugą jej płytą z nowymi piosenkami wydaną przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia w ostatnich latach. Repertuar na tę płytę stworzyli - specjalnie na zamówienie Ireny Santor - czołowi kompozytorzy i autorzy tekstów, m.in.: Seweryn Krajewski, Włodzimierz Korcz, Piotr Rubik, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Andrzej Zarycki, Grzegorz Turnau, Ewa Lipska, Wojciech Młynarski, Jacek Cygan, Michał Rusinek. Album zawiera 16 piosenek premierowych i dwie sprzed lat – z tekstami Ireneusza Iredyńskiego i muzyką Jerzego Derfla. Wszystkie utwory Irena Santor nagrała w studiach Polskiego Radia z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej. Aranżację stworzyli Tomasz Filipczak i Krzysztof Herdzin.

Płyta "Punkt widzenia" do nabycia na sklep.polskieradio.pl >>>>

Radiowa Jedynka zaprasza na wyjątkowe spotkanie z artystką we wtorek 9 grudnia o godz. 13.00 w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana oraz na naszej antenie.

***

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

mat.promocyjne, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Irena Santor: Grzegorz Turnau strasznie się ociągał z piosenką dla mnie

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2014 18:44
- Dopiero, gdy spotkaliśmy się w maju na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w Krakowie nastąpił przełom - mówi artystka z okazji ukazania się płyty "Punkt widzenia".
rozwiń zwiń