X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akcja Choinki Jedynki 2014 zakończona. Rekord i emocje, na jakie warto było czekać rok!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2014 10:00
XIII akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia dobiegła końca. Praca przygotowana przez Pierwszą Damę Annę Komorowską osiągnęła najwyższą kwotę spośród wszystkich licytowanych prac.
Audio
  • Joanna Krupa: musimy myśleć o dzieciach (Choinki Jedynki)
  • Licytacja "Choinek Jedynki" w Warszawie - licytujemy i odkrywamy Pragę (Jedynka)
  • Licytacja "Choinek Jedynki" w Warszawie - po pierwszej godzinie mamy już 16 400 zł (Jedynka)
  • Kamil Stoch swego anioła malował przy wsparciu żony (Choinki Jedynki)
  • Licytacja "Choinek Jedynki" w Warszawie - przywołujemy klimat dwudziestolecia międzywojennego (Jedynka)
  • Licytacja "Choinek Jedynki" w Warszawie - Lasy Państwowe czekają na spacerowiczów i ... graczy (Jedynka)
  • Licytacja "Choinek Jedynki" w Warszawie - do pracy Kamila Stocha Tomasz Zimoch dołożył gratis... (Jedynka)
  • Finał finałów! Gorąca końcówka warszawskiej licytacji (Choinki Jedynki)
Pierwsza Dama Anna Komorowska - honorowa patronka akcji charytatywnej Choinki Jedynki 2014
Pierwsza Dama Anna Komorowska - honorowa patronka akcji charytatywnej Choinki Jedynki 2014Foto: Oficjalna strona Prezydenta RP

W sobotę ekipa Pierwszego Programu Polskiego Radia zakończyła trasę po 8 miastach Polski, w których odbywały się aukcje prac przygotowanych przez dorosłych Przyjaciół Jedynki. 13 grudnia - na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia licytowanych było pięć niezwykłych prac.

Najwyższą kwotę - 8 300 złotych -zaoferowała Fundacja Szlachetne Zdrowie za pracę honorowej patronki Choinek Jedynki małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej odbierając tym samym palmę pierwszeństwa obrazowi prof. Henryka Skarżyńskiego. Tego dnia padły także dwa piękne wyniki - każdy po 6 000 złotych - za prace reżysera Andrzeja Wajdy i mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich Kamila Stocha. Do ostatnich chwil toczyła się również zacięta walka o obrazy autorstwa fotomodelki Joanny Krupy - którą za za 3 800 złotych wylicytował pan Maciej z Poznania - oraz Michała Winiarskiego. Piękna, pokaźnych rozmiarów choinka, którą mistrz świata w siatkówce malował razem z synkiem, powędruje do Kielc - firma ROL ART zaoferowała za nią 3 100 złotych.

Podczas dzisiejszej - finałowej licytacji zebraliśmy 27 200 złotych.

WYNIKI WSZYSTKICH LICYTACJI >>>

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się pomóc, wzięli udział w charytatywnych licytacjach Choinek Jedynki i przyczynili do pobicia ubiegłorocznego rekordu.

Dochód ze wszystkich licytacji prac najmłodszych i dorosłych Przyjaciół Jedynki przeprowadzonych w 2014 roku - w łącznej kwocie 136 925 złotych - zostanie przekazany Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Aukcje, oraz codzienne relacje ze studia plenerowego prowadzili - Karolina Rożej i Roman Czejarek. Ze studia w Warszawie do udziału w licytacjach zachęcała Małgorzata Raducha, dzięki niej temperatura finału każdej aukcji rozpalała radioodbiorniki do czerwoności.

Wszystkie licytowane prace, sylwetki ich autorów oraz przebieg i wyniki poszczególnych licytacji znajdują się stronie choinkijedynki.polskieradio.pl

Podczas poprzednich aukcji licytowane były prace: Anny Dymnej, Katarzyny Dąbrowskiej, Grzegorza Kasdepke i Zbigniewa Bońka, Mai Ostaszewskiej, prof. Jerzego Bralczyka, Wojciecha Kordy i Macieja Jachowskiego, Magdaleny Zawadzkiej, Renaty Przemyk i Zygmunta Miłoszewskiego, Moniki Kwiatkowskiej, prof. Henryka Skarżyńskiego, Mieczysława Szcześniaka i Mariusza Wlazłego, Katarzyny Pakosińskiej, Krzysztofa Krawczyka i Marka Ałaszewskiego, Reni Jusis, prof. Andrzeja Bliklego i Michała Kwiatkowskiego, Mirosława Hermaszewskiego, Kazimierza Kaczora, Zbigniewa Buczkowskiego oraz Macieja Pola.

Na Jedynkowej aukcji można było zdobyć także piękne prace namalowane przez naszych słuchaczy nagrodzonych w konkursie plastycznym oraz przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Licytacja prac dzieci zakończona - zobacz obrazy, sprawdź wyniki >>>

Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Anna Komorowska.

Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Dowiedz się więcej o Fundacji Andrzeja Brandstattera "ProArtis"

/

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak