X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Praca Renaty Przemyk powędruje aż do Nowej Zelandii

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2014 16:35
O 7700 złotych wzbogaciło się konto "Choinek Jedynki" po licytacji prac Przyjaciół Radiowej Jedynki w Krośnie. Pod przysłowiowy młotek poszły prace Magdaleny Zawadzkiej, Renaty Przemyk i Zygmunta Miłoszewskiego.
Audio
  • Emocjonujące zakończenie licytacji prac Przyjaciół Radiowej Jedynki w Krośnie (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Zygmunt Miłoszewski opowiada o stworzonej przez niego pracy
Renata Przemyk. Jej praca przygotowana na aukcje Choinek Jedynki została wylicytowana w Krośnie za najwyższą kwotę i zostanie wysłana do Nowej Zelandii
Renata Przemyk. Jej praca przygotowana na aukcje "Choinek Jedynki" została wylicytowana w Krośnie za najwyższą kwotę i zostanie wysłana do Nowej ZelandiiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Każde z nich specjalizuje się w innej dziedzinie: Magdalena Zawadzka kocha teatr, Renata Przemyk scenę muzyczną, a Zygmunt Miłoszewski - maszynę do pisania. Dla "Choinek Jedynki" wszyscy chwycili za pędzle. I to z jakim skutkiem!

Praca Renaty Przemyk została wylicytowana za 3.700 zł i powędruje po pana Macieja aż na Nową Zelandię. Chyba jeszcze nigdy w historii "Choinek Jedynki" żadna praca nie powędrowała tak daleko.

Obrazek Zygmunta Miłoszewskiego wylicytował za 3.100 złotych pan Wojciech z Legnicy. Choinki namalowane przez Magdalenę Zawadzką wylicytowała za 900 złotych pani Teresa z Warszawy.

Za nami już 3 przystanki "Choinkowej" podróży. Dzięki weekendowym licytacjom prac dorosłych Przyjaciół Jedynki w Tarnobrzegu, Jaśle i Krośnie, udało nam się zebrać 27 915 złotych. Cały dochód z akcji charytatywnej "Choinki Jedynki", który w tej chwili wynosi 49 425 złotych zostanie przekazany Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Oglądaj, wybieraj i pomagaj - licytowane prace, sylwetki ich autorów oraz zasady udziału w akcji znajdują się na stronie choinkijedynki.polskieradio.pl

Aukcje prowadzi ze studia w Warszawie Małgorzata Raducha, a codzienne relacje ze studia plenerowego prowadzą - Karolina Rożej i Roman Czejarek.

W kolejnych miastach licytować będziemy obrazy autorstwa: małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej, Moniki Kwiatkowskiej, prof. Henryka Skarżyńskiego, Mieczysława Szcześniaka, Mariusza Wlazłego, Katarzyny Pakosińskiej, Krzysztofa Krawczyka, Marka Ałaszewskiego, Reni Jusis, prof. Andrzeja Bliklego, Michała Kwiatkowskiego, Mirosława Hermaszewskiego, Kazimierza Kaczora, Zbigniewa Buczkowskiego, Macieja Pola,  Joanny Krupy, Andrzeja Wajdy, Kamila Stocha i Michała Winiarskiego.

Zobacz ich prace >>

Licytacja prac dzieci zakończona - zobacz obrazy, sprawdź wyniki >>>

Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani  Anna Komorowska. Obrazy zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Dowiedz się więcej o Fundacji Andrzeja Brandstattera "ProArtis"

/

(asz/ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Boniek nie miał szans, rekordowa cena za pracę Anny Dymnej

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2014 16:35
Na aukcje "Choinek Jedynki" trafiły dziś obrazy specjalnie namalowane przez znane osobowości ze świata kultury, filmu, nauki i sportu
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Choinki Jedynki" - gorąca końcówka licytacji w Jaśle. Prof. Bralczyk wymalował rekord

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2014 16:35
Niedzielna licytacja prac dorosłych Przyjaciół Jedynki była pełna niespodzianek. Nagłe zwroty akcji, emocje, chwile niepewności... nie, to nie film akcji. To "Choinki Jedynki"!
rozwiń zwiń