X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki poszybowały w kosmos. Zawiózł je Mirosław Hermaszewski

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2014 16:35
Obrazek polskiego astronauty cieszył się największym powodzeniem podczas licytacji Choinek Jedynki w Uniejowie. Osiągnął kosmiczną sumę.
Audio
  • Finał licytacji Choinki Jedynki w Uniejowie (Jedynka)
Za najwyższą kwotę w Uniejowie zlicytowano pracę Mirosława Hermaszewskiego
Za najwyższą kwotę w Uniejowie zlicytowano pracę Mirosława HermaszewskiegoFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Zacięta walka o pracę Mirosława Hermaszewskiego trwała do ostatniej chwili. Za 4 700 złotych  wylicytowała go pani Joanna ze Świnoujścia. Niewiele mniej, bo 4 100 złotych, osiągnęła praca aktora Zbigniewa Buczkowskiego, którą kupiły Termy Uniejów.

O trzecie miejsce bił się też obrazek iluzjonisty Macieja Pola, by zostać sprzedanym za 4 000 złotych. Kupiła go pani Katarzyna z Malanowa. Miejscem poza podium musiał się zadowolić aktor Kazimierz Kaczor. Jego pracę wylicytowały Biotermy Uniejów za 2 850 złotych. W sumie 15 650 złotych.

Tym samym, z siedmiu licytacji prac Przyjaciół Jedynki, udało nam się zabrać 88.125 złotych. Jeśli doliczymy do tego 21.510 złotych za prace dzieci, to mamy 109.725 złotych!

OGLĄDAJ, WYBIERAJ, LICYTUJ >>>

Aukcję w Uniejowie i na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia w godzinach 09.00 – 12.00 prowadzili Małgorzata Raducha, Karolina Rożej i Roman Czejarek.

Oglądaj prace, wybieraj i pomagaj - licytowane prace, sylwetki ich autorów oraz zasady udziału w akcji znajdują się na stronie choinkijedynki.polskieradio.pl

Ostatnia licytacja i finał akcji charytatywnej "Choinki Jedynki" odbędzie się w sobotę 13 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na aukcję wystawione zostaną obrazy autorstwa: małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej, Joanny Krupy, Andrzeja Wajdy, Kamila Stocha i Michała Winiarskiego.

Zobacz ich prace >>

Licytacja prac dzieci zakończona - zobacz obrazy, sprawdź wyniki >>>

Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Anna Komorowska. Obrazy zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Dowiedz się więcej o Fundacji Andrzeja Brandstattera "ProArtis"

/

(asz,tj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

18 150 złotych za Choinki Jedynki. W Gliwicach padł rekord licytacji!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 16:35
Do ostatniej chwili trwała walka podczas licytacji Choinek Jedynki w Gliwicach. Za cztery wystawione dziś prace udało się zebrać rekordową sumę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2014. Mikołaj na rowerze powiózł nas w stronę pięknego wyniku!

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2014 19:00
Gnieźnieńska licytacja prac dorosłych Przyjaciół Jedynki przyniosła akcji charytatywnej "Choinki Jedynki" kolejne 12 300 zł. Najwyższą cenę uzyskała praca kolarskiego mistrza świata Michała Kwiatkowskiego.
rozwiń zwiń