Serduszko nr 90 może być Twoje. Ostatnie minuty licytacji

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2015 15:23
Radiowej Jedynki nie mogło zabraknąć na XXIII Finale WOŚP. Na naszej antenie trwa licytacja złotego serduszka nr 90. Numer nie jest przypadkowy, bo w tym roku przypada również jubileusz 90-lecia Polskiego Radia.
Audio
  • Prof. Bogdan Maruszewski o Fundacji WOŚP (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • Licytacja złotego serduszka nr 90, mamy pierwsze oferty. Relacja Krzysztofa Horwata z Finału WOŚP w studiu TVP (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • Po godzinie licytacji cena złotego serduszka poszybowała do 11 tys. zł. Relacja Pawła Pawlicy z Finału WOŚP w Krakowie (Niedziela z Radiową Jedynka)
  • Dzieje się. Ponad 20 tys. złotych za złote serduszko nr 90. Relacja Krzysztofa Horwata z Finału WOŚP w Warszawie (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • Ponad 23 tys. zł za serduszko nr 90. Relacja Grzegorza Armatowskiego z XXIII Finału WOŚP w Sopocie (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • XXIII Finał WOŚP. Relacja Patryka Michalskiego z przygotowań do "Biegu po zdrowie" (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • WOŚP gra też w Wielkiej Brytanii. Relacja Adama Dąbrowskiego z Londynu (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • Będzie rekord, cena złotego serduszka nr 90 poszybowała. Finał WOŚP w Rzeszowie i w Lublinie (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • 35 tys. złotych za złote serduszko nr 90. Lidia Niedźwiecka-Owsiak o zakupach WOŚP. XXIII Finał we Wrocławiu (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • XXIII Finał WOŚP w Krakowie i w Warszawie. Relacje Pawła Pawlicy i Patryka Michalskiego (Niedziela z Radiową Jedynką)
Kto zdobędzie serduszko nr 90?
Kto zdobędzie serduszko nr 90?Foto: Bartosz Wojciechowski/Polskie Radio

Aukcja złotego serduszka nr 90 rozpoczęła się o godz.10.15 i potrwa do 19.20. Przez cały dzień można u nas słuchać relacji z przebiegu akcji w kraju i na świecie. Niedzielny program prowadzą Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych. Dziennikarze co godzinę informują o przebiegu tegorocznego Finału, łącząc się z naszymi korespondentami zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Śledź wyniki licytacji serduszka WOŚP nr 90 >>>

Radiowa Jedynka zaprasza słuchaczy do udziału w aukcji złotego serduszka WOŚP. Osoba, która zadeklaruje najwyższą wpłatę na konto Orkiestry, otrzyma serce z numerem 90.

Zgłoszenia do udziału w grze o serduszko przyjmujemy pod nr tel. 22 645 20 55. Licytacja potrwa od 10.15 do ok. 19.20.

Regulamin licytacji >>> Przeczytaj

W tym roku Fundacja WOŚP przeznaczy zebrane pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

W ubiegłym roku licytowaliśmy serduszko nr 22 (bo był to 22. Finał WOŚP), a jeszcze rok wcześniej serduszko miało numer 40 na 40-lecie "Sygnałów dnia".

Licytacja serduszka w 2014 roku >>>

(tj, ei)

Czytaj także

Jurek Owsiak przekazał złote serduszko nr 90: jest Wasze

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2015 14:18
- To piękny gadżet ze szpilką. Można go sobie wpiąć do klapy i dumnie nosić - mówił w Radiowej Jedynce dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń