O czym śni i czego boi się Doda

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2015 15:30
W najbliższym "Bez Tajemnic" zagości jedna z najbardziej ekscentrycznych i jednocześnie rozpoznawalnych polskich wokalistek.
Audio
  • Na wywiad z cyklu "Bez tajemnic" zaprasza Doda (Weekend z gwiazdą/Jedynka)
W Jedynkowym cyklu Bez tajemnic Dorota Rabczewska opowie o nieznanych faktach z prywatnego i scenicznego życia Dody
W Jedynkowym cyklu "Bez tajemnic" Dorota Rabczewska opowie o nieznanych faktach z prywatnego i scenicznego życia DodyFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Zaczynała na teatralnej scenie w Studio Buffo, wykonywała poezję śpiewaną, ostrego rocka z grupą Virgin, a potem rozpoczęła karierę solową. Jak sama mówi, jeśli chodzi o festiwale i nagrody - wygrała już wszystko.

Przemyk, Kukulska, Grabaż, Porter i in. bez tajemnic - spędź weekend z Gwiazdą >>>

O czym marzy, a czego się boi? Dlaczego o mały włos nie podpisałaby swojego pierwszego kontraktu? Jakie ma sny? Co myśli o polskich piosenkach? Ile osób pracuje na jej sukces i dlaczego nie marzy już o międzynarodowej sławie? O tym wszystkim w kolejnym odcinku cyklu "Weekend z gwiazdą" z Dodą w roli głównej!

***

Do słuchania kolejnych fragmentów wywiadu, który przeprowadził Paweł Sztompke, zapraszamy w niedzielę (18.01) - przez cały dzień (o godz. 10.55, 11.55, 13.55, 14.55, 15.55, 16.55, 18.55, 19.55).

"Riotka" - posłuchaj nowego singla Dody >>>>

(asz, pg)

Czytaj także

"Riotka" - posłuchaj nowego singla Dody!

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2015 17:15
Doda powraca. I to w nowej, odświeżonej muzycznie wersji. Jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek, a przy okazji skandalistek, prezentuje nowy singiel "Riotka" - wtorkową Piosenkę dnia Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Doda na Eurowizji? "Z przyjemnością, ale..."

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2015 17:45
- Rozmawiałam na ten temat jeszcze przed ubiegłorocznym finałem. Z przyjemnością zrobiłabym wielkie show. Jeżeli tylko będą na to pieniądze, to ja jestem gotowa - mówi w Jedynce Doda.
rozwiń zwiń