Majka Jeżowska pełna pogody ducha

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2015 14:20
W "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki" spotkanie z "Najpiękniejszą w klasie" mistrzynią rozkołysanych rytmów nie tylko dla dzieci.
Majka Jeżowska
Majka JeżowskaFoto: Jacek Konecki/ Polskie Radio

Majka Jeżowska wytłumaczy skąd bierze się pogoda jej piosenek i zaprezentuje to, co lubi. Będą też przebojowe propozycje od Państwa, utwór eksperta i muzyczna korespondencja zagraniczna.
Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki >>>
Ekspertem będzie Jarosław Szubrycht, a o tym co na topie list przebojów w Portugalii z Lizbony przekaże Adriana Bąkowska.

''

(ag, pg)

Zobacz więcej na temat: Majka Jeżowska MUZYKA

Czytaj także

Majka Jeżowska: nie jestem królową piosenki dziecięcej

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 16:07
- Piosenkę można nazwać dziecięcą, gdy jest wykonywana przez dzieci. Ja już dzieckiem dawno nie jestem, śpiewam natomiast piosenki dla najmłodszych - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Majka Jeżowska między jedną plażą a drugą

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 16:31
Piosenka "Na plaży" powstała 22 lat temu i była przebojem "Lata z Radiem". Nowa wersja piosenki pochodzi z zeszłego roku i - zdaniem artystki - brzmi nowocześnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akcja "Zerwijmy łańcuchy". Majka Jeżowska zaprasza do bud w całej Polsce

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 20:00
W najbliższą niedzielę 28 września po raz ósmy w całej Polsce staną budy, do których łańcuchem przypiąć może się każdy człowiek, by sprawdzić, jak czuje się pies przykuty przez całe życie do budy. Swój udział po raz kolejny potwierdzili m.in. piosenkarka Majka Jeżowska i Ryszard Rembiszewski, znany lektor, prezenter radiowy i telewizyjny.
rozwiń zwiń