X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rośnie poparcie dla Adama Jarubasa

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2015 04:00
Na ostatniej prostej przed wyborami prezydenckimi wzrasta odsetek osób, które deklarują chęć oddania głosu na kandydata ludowców.
Adam Jarubas
Adam JarubasFoto: Wojciech Kusiński/PR

Jak wynika z ostatniego sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS), ubiegający się o reelekcję prezydent Bronisław Komorowski stracił w ostatnim czasie 3 pkt. proc. (39,2 proc.), natomiast kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda – 2 pkt. proc. (26,8 proc.).

Paweł Kukiz może liczyć na 8,2 proc. (wzrost o 1 pkt. proc.) głosów, a czwarty - Janusz Korwin-Mikke - na 5,7 proc. (2 pkt. proc. w górę ). Na piąte miejsce przesunął się natomiast Adam Jarubas ( PSL ) - 2,6 proc. (wzrost o ok. 2 pkt.), wyprzedzając Magdalenę Ogórek ( SLD ) - 2,4 proc. Pozostali kandydaci nie przekraczają 2 proc.

O szanse w wyścigu prezydenckim i o program wyborczy zapytamy Adama Jarubasa w poniedziałkowych (4.05) "Sygnałach dnia". Początek rozmowy o godz. 8.15.

***

"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszamy!

tj/ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zmiany w kodeksie podatkowym? Adam Jarubas: tego jako prezydent będę się domagał

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 16:44
Konieczne jest wprowadzenie zasady domniemania niewinności w kodeksie podatkowym podobnie, jak to jest zapisane w kodeksie karnym, a administracja powinna przyjaźnie traktować obywateli - uważa kandydat PSL na prezydenta.
rozwiń zwiń