Kampania wyborcza na ostatniej prostej. Słuchaj debaty kandydatów

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2015 15:00
O północy z piątku na sobotę rozpoczyna się cisza wyborcza. Kandydaci ostatnie dni kampanii wykorzystują na przypomnienie swych programów
Kampania wyborcza na ostatniej prostej. Słuchaj debaty kandydatów
Foto: Pixabay

Prezydent Bronisław Komorowski udzieli we wtorek (5.05) o godz. 19.30 godzinnego wywiadu telewizyjnego - przepytywać go będzie trzech dziennikarzy: Przemysław Szubartowicz z Pierwszego Programu Polskiego Radia, Jarosław Gugała z telewizji Polsat i Marcin Piasecki z "Rzeczpospolitej". Radiowa Jedynka będzie transmitowała ten wywiad.

Wybory prezydenckie 2015 - serwis specjalny >>>

Po zakończeniu rozmowy zapraszamy na transmisję debaty z kandydatami na prezydenta, którą zorganizowała Telewizja Polska. W tej debacie nie będzie uczestniczył Bronisław Komorowski. Udział w dzisiejszej Debacie prezydenckiej TVP potwierdziło pozostałych 10 kandydatów: Grzegorz Braun, Andrzej Duda, Adam Jarubas, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Magdalena Ogórek, Janusz Palikot, Paweł Tanajno, Jacek Wilk.

Jej początek o godz. 20.30.

ag/asz

Czytaj także

Prezydent nie weźmie udziału w debacie w TVP. Odpowiedź Andrzeja Dudy

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2015 11:51
5 maja debatę z udziałem kandydatów na prezydenta zamierza zorganizować TVP. Obecność potwierdziło do poniedziałku 7 z 11 startujących w wyborach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztab Bronisława Komorowskiego: rozstrzygnijmy wybory w pierwszej turze

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 21:30
"Rozstrzygnijmy wybory w pierwszej turze" - pod takim hasłem ma przebiegać finał kampanii ubiegającego się o reelekcję prezydenta Bronisława Komorowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Kaczyński ostro o haśle wyborczym Bronisława Komorowskiego

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2015 20:37
Prezes PiS ocenił, że hasło Bronisława Komorowskiego "Rozstrzygnijmy wybory w pierwszej turze" może być skierowane do komisji wyborczych, a nie do wyborców. O przyjrzenie się hasłu Jarosław Kaczyński zaapelował do szefa Państwowej Komisji Wyborczej.
rozwiń zwiń