X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Uwaga! Kleszcze znowu atakują

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2015 11:00
Łagodna zima sprawiła, że w lasach zaroiło się od groźnych pajęczaków. Jak się przed nimi skutecznie chronić?
Ukąszenie przez kleszcza nie zawsze wymaga interwencji lekarza. Trzeba jednak przestrzegać kilku zasad, by wiedzieć jak prawidłowo usunąć kleszcza i uchronić się przed groźnymi infekcjami wirusowymi: boreliozą, odkleszczowym zapaleniem mózgu i anaplazmozą
Ukąszenie przez kleszcza nie zawsze wymaga interwencji lekarza. Trzeba jednak przestrzegać kilku zasad, by wiedzieć jak prawidłowo usunąć kleszcza i uchronić się przed groźnymi infekcjami wirusowymi: boreliozą, odkleszczowym zapaleniem mózgu i anaplazmoząFoto: Richard Bartz, Munich Makro Freak/Wikipedia

Również o tym kolejnej audycji "Cztery pory roku". O wyjątkową tej wiosny plagę kleszczy zapytamy przedstawiciela Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Przedwakacyjnie zajmiemy się wysokimi prowizjami pobieranymi przez banki za wypłacanie pieniędzy z bankomatów zagranicą. Naszym gościem będzie Robert Łaniewski z Fundacji Rozwoju Obroty Bezgotówkowego

Na koniec swoje porady przedstawi doradca rodzinny Andrzej Komorowski.

***

Na audycję "Cztery pory roku" we wtorek (19.05) w godz. 9.20-12.00 zaprasza Bogdan Sawicki.

tj/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Często a mało - ta zasada sprawdza się nie tylko w diecie

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2015 14:21
Powinniśmy stosować ją także w kwestii ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe. Jak zdrowo zażywać słońca radzi lekarz.
rozwiń zwiń