Czas na gwiazdę wieczoru. Na scenie Kombii!

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2015 13:03
W sobotę, na kolejnym koncercie "Lata z Radiem" 2015, zagrają zespół Red Lips, Mrozu i gwiazda wieczoru - Kombii.
Audio
  • Koncerty Lata z Radiem w Grodzisku Mazowieckim i Rudzie Śłąskiej
Kombii
KombiiFoto: materiały promocyjne

Impreza w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się na Placu przy Skate Parku. Jako pierwszy zagra zespół Red Lips, którego wokalistka Joanna Czarnecka z ogromnym entuzjazmem mówi o udziale formacji w tegorocznej trasie radiowej Jedynki: – Bardzo cieszymy się, że w końcu możemy zagrać na trasie "Lata z Radiem". To już kultowe wydarzenie. Pamiętam, gdy byłam dzieckiem, spędzałam wakacje u babci i często słuchałam Polskiego Radia, a zwłaszcza koncertów z trasy i obiecałam sobie, że kiedyś spełnię swoje marzenie i zagram chociaż na jednym z nich. Zatem do zobaczenia w Grodzisku Mazowieckim!

Na scenie pojawią się także Mrozu oraz gwiazda wieczoru - grupa Kombii. Za sprawą Macieja Pola będzie można natomiast przekonać się, czym jest prawdziwa magia, a o atrakcje dla dzieci zadba Centrum Uśmiechu.

Do studia plenerowego radiowej Jedynki zaproszą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Koncert poprowadzi Bogdan Sawicki.

Radiowa Jedynka poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Baw się z nami/


Materiały dotyczące tegorocznej trasy koncertowej (zdjęcia oraz komunikaty prasowe) są dostępne do pobrania pod linkiem: https://ftps.polskieradio.pl/dav/lato_z_radiem/ (login: redaktor, hasło: Lato2015!). Polskie Radio S.A. zezwala na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć pod warunkiem spełnienia następujących zasad: 1. Zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w celach promocyjnych Polskiego Radia S.A. poprzez ich publikację w prasie codziennej, branżowej oraz innych specjalistycznych wydawnictwach oraz mediach elektronicznych. 2. Zdjęcia nie będą zniekształcone lub zmodyfikowane. 3. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane do własnych celów marketingowych lub komercyjnych.

materiały prasowe/pg

Czytaj także

W Tarnowie Podgórnym i Skokach było gorrrąco!

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 15:19
Miniony weekend był bardzo gorący nie tylko ze względu na prawdziwie tropikalną pogodę, ale również emocjonujące koncerty "Lata z Radiem" w Tarnowie Podgórnym i Skokach.
rozwiń zwiń