X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warszawskie obchody rocznicy Powstania

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 14:00
W dniu 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego naszymi gośćmi będą kpt. Aleksander Tarnawski, cichociemny, i dyr. Muzeum PW Jan Ołdakowski.
Jan Ołdakowski
Jan OłdakowskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

1 sierpnia dla Warszawy jest dniem szczególnym. O 17 jej mieszkańcy zatrzymają się na chwilę w Godzinie "W", by oddać hołd powstańcom warszawskim. W ciągu dnia odbędzie się także szereg uroczystości oraz wydarzeń naukowych i kulturalnych, upamiętniających wydarzenia z 1944 roku.

O godz. 8.15 w "Sygnałach dnia" naszym gościem będzie Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego, który powie o najważniejszych punktach obchodów.

Zapraszamy także do wysłuchania rozmowy z kpt. Aleksandrem Tarnawskim ps/ "Upłaz", jednym z cichociemnych - żołnierzy, którzy w czasie II wojny światowej skacząc ze spadochronem docierali do okupowanej Polski. Blisko 100 z nich brało udział w walkach powstańczych w Warszawie. 

***

Na "Sygnały dnia" w sobotę (1.08) w godz. 6.00 - 9.00 zaprasza Daniel Wydrych.

asz/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

O 17.00 godzina "W". Uczcijmy pamięć powstańców minutą ciszy

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2015 13:06
W całym mieście o godzinie 17.00 zawyją syreny, ruch uliczny zostanie wstrzymany na jedną minutę. Władze Warszawy apelowały do mieszkańców stolicy o to, żeby na dźwięk syren oddać hołd powstańcom.
rozwiń zwiń