Kayah gwiazdą wieczoru w Płocku. Oglądaj koncert na żywo

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2015 16:00
Za nami koncert zespołu Loka oraz Eweliny Lisowskiej. Transmisja wideo na stronie radiowej Jedynki oraz latozradiem.pl.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty Lata z Radiem w Ciechanowie i Płocku (Jedynka)
Kayah
KayahFoto: mat. promocyjne

Trwa największa trasa koncertowa tego lata. W sobotę 8 sierpnia bawiliśmy w Ciechanowie przy muzyce zespołów Red Lips, Zakopower i Enej. Natomiast w niedzielę 9 sierpnia, "Lato z Radiem" pojawi się na Stadionie Sportowym w Płocku. Wystąpią: Szafa Gra, Loka, Kayah i Ewelina Lisowska. Dla obu artystek będzie to debiut na scenie Lata z Radiem.

Lato z Radiem 2015. Szczegóły trasy >>>

- Koncert "Lata z Radiem" niewątpliwie będzie jedną z najgorętszych imprez tego lata, a ja dołożę do tego swoją cegiełkę i przywiozę ze sobą słońce. To już chyba tradycja, że ze mną zawsze "W stronę słońca"! Zabiorę publiczność również na obcy ląd i nie tylko... Dobrej energii i rockowego brzmienia nie zabraknie! - zapowiada piosenkarka swój występ.

Transmisja wideo WSZYSTKICH KONCERTÓW na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

Gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki będą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Specjalny program dla najmłodszych przedstawi Centrum Uśmiechu, a całość poprowadzi Bogdan Sawicki.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny!

mat.promocyjne/tj

Czytaj także

Enej: artysta nie może poczuć się spełniony

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2015 00:00
- Trzeba cały czas się rozwijać i szukać nowych inspiracji. Jesteśmy młodzi, wszystko jeszcze przed nami, ale czeka nas wiele pracy - mówią w Jedynce członkowie zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Red Lips: mamy uszy i umysły szeroko otwarte

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 20:30
- Ewoluujemy z każdym rokiem. Staramy się czerpać inspirację zarówno od publiczności, jak i od innych artystów - mówi Joanna Czarnecka "Ruda", wokalistka Red Lips.
rozwiń zwiń