Listy wyborcze. Spór w Platformie Obywatelskiej?

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2015 17:00
Nie wszystkim politykom Platformy Obywatelskiej podobają się listy wyborcze do Sejmu, które współtworzyła premier Ewa Kopacz.
Michał Kamiński
Michał Kamiński Foto: Polskie Radio/Wojciech Kusiński

Jeden z polityków partii Paweł Zalewski wyraził swoje niezadowolenie na Twitterze przestrzegając przed wspieraniem kandydatury Michała Kamińskiego i Romana Giertych. 

Kamiński, były spin doctor PiS, a obecnie sekretarz stanu w Kancelarii Premiera i jeden z najbliższych doradców Ewy Kopacz, otrzymał dwójkę na liście obejmującej podwarszawskie miejscowości. Natomiast Roman Giertych, były prezes Ligi Polskich Rodzin i Młodzieży Wszechpolskiej będzie kandydował w wyborach do Senatu. Formalnie PO go nie wspiera, ale nie wskazała własnego kandydata w jego okręgu.

O sprawę list wyborczych PO zapytamy Michała Kamińskiego, który będzie gościem poniedziałkowych (17.08) "Sygnałów dnia". Początek rozmowy o godz. 7.15.

***

"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszamy!

tj/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kłótnia w PO o listy wyborcze. Poseł Paweł Zalewski atakuje

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2015 15:39
Zarząd PO przyjął zmiany na listach wyborczych, rekomendowane przez Ewę Kopacz. Premier twierdzi, że nowe nazwiska przyciągną wyborców do Platformy. Poseł Paweł Zalewski kwestionuje jednak niektóre kandydatury.
rozwiń zwiń