Maryla na finał gorącego koncertu LzR

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2015 15:14
Scenę Lata z Radiem w Krynicy Morskiej rozgrzali K.A.S.A. & The CzadMakers, a Ryszard Rynkowski dał jedyny koncert na tegorocznej trasie.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty Lata z Radiem w Braniewie i Krynicy Morskiej (Jedynka)
Maryla na finał gorącego koncertu LzR
Foto: mat. prasowe

W niedzielę 16 sierpnia Lato z Radiem gra na Mierzei Wiślanej - w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej występują:  Szafa GraKASA & The CzadMakersRyszard Rynkowski, który da jedyny koncert na tegorocznej trasie, a także niezastąpiona Maryla Rodowicz

Wszystkie koncerty Lata z Radiem transmitujemy na żywo na stronach latozradiem.pl i jedynka.polskieradio.pl. Już od 16 możesz oglądać występy swoich ulubionych artystów!

Ze specjalnym programem dla najmłodszych wystąpią Fruktaki, czyli Jagoda, Truskawka i Pan Światełko z Centrum Uśmiechu.

Do studia plenerowego Radiowej Jedynki zaproszą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Imprezy, jak w każdy weekend poprowadzi ze sceny Bogdan Sawicki.

***

Radiowa Jedynka poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.