Co kryje się między słowami? Nowa płyta Kasi Cerekwickiej

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2015 08:00
Po pięcioletniej przerwie piosenkarka nagrała krążek zatytułowany "Miedzy słowami". Jego premiera miała miejsce w maju tego roku.
- Płyta Między słowami to powrót do korzeni lat 90-tych, kiedy piosenki miały ładne melodie. Są tu smyczki, żywe instrumenty, ale przede wszystkim duża dawka energii - mówi Kasia Cerekwicka
- Płyta "Między słowami" to powrót do korzeni lat 90-tych, kiedy piosenki miały ładne melodie. Są tu smyczki, żywe instrumenty, ale przede wszystkim duża dawka energii - mówi Kasia CerekwickaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Na albumie znalazło się 11 premierowych kompozycji, wśród nich singiel promujący nowy materiał – piosenka "Między słowami". Autorem większości utworów i producentem krążka jest Piotr Siejka, z którym Cerekwicka już wcześniej współpracowała.

***

Jak jest nowy album wokalistki? O tym Kasia Cerekwicka opowie w "Muzycznej Jedynce" już w czwartek (27.08) po godz. 13.00. Na spotkanie z artystką zaprasza Paweł Sztompke.

tj/asz

Zobacz więcej na temat: Kasia Cerekwicka MUZYKA płyta

Czytaj także

Nowa płyta zespołu Pectus. Niby "Siła braci", a kobiety rządzą

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2015 09:20
- Tak naprawdę światem rządzą kobiety, a nasza płyta "Siła braci" to ukłon w ich kierunku – przekonują Tomasz, Mateusz, Marek i Maciej Szczepanikowie, czyli zespół Pectus.
rozwiń zwiń