Te prace warte są każdych pieniędzy. Licytuj i pomagaj dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2015 16:00
Przyjaciele Radiowej Jedynki - wybitni przedstawiciele świata kultury i nauki - w ramach akcji Choinki Jedynki stworzyli niezwykłe dzieła.
Ich prace będą licytowane we wtorek (8.12) na aukcji Choinek Jedynki
Ich prace będą licytowane we wtorek (8.12) na aukcji Choinek Jedynki

We wtorek pod Jedynkowy młotek pójdą dzieła wykonane przez: Elżbietę Dzikowską, Teresę Lipowską-Zaliwską, Anetę Todorczuk-Perchućprof. Jana Lubińskiego oraz braci Szczepaników z zespołu Pectus.

W poniedziałek (7.12) zostało wylicytowanych 5 prac. Oprócz rysunku Ireny Santor i Zbigniew Korpolewskiego, także prace Anny Dymnej, Marka DutkiewiczaMałgorzaty Glinki-Mogentale i Krzysztofa Kiljańskiego.

Czytaj także:
choinki poniedziałek 1200x660.jpg
Zobacz wyniki poniedziałkowej licytacji

W tym roku obrazki pod hasłem "Magia świąt" namalowali: Danuta StenkaMarek Dutkiewicz, Irena Santor i Zbigniew Korpolewski, prof. Jan LubińskiGrażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Olaf Lubaszenko, Adam Ferency, Aneta Todorczuk-Perchuć, Ilona Felicjańska, Maria Niklińska, zespoły Blue Cafe i Pectus, Maja Bohosiewicz, Teresa Lipowska, Małgorzata Glinka-Mogentale z rodziną, Andrzej Komorowskiprof. Andrzej Markowski z córką Emilką, Tomasz Michniewicz, Elżbieta Dzikowska, Anna Czerwińska, Krzysztof Kiljański z rodziną, Robert Firmhofer z żoną Kingą i synem Mateuszem, Tomasz Sekielski z rodziną, Agnieszka Kunikowska. Namalowaną wspólnie pracę przekaże również trener polskiej reprezentacji Adam Nawałka i jego sztab szkoleniowy.

Specjalnie wykonany medalion przekazała też małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, która objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną.

Czytaj także:
Agata Kornhauser-Duda 1200.jpg
Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Namalowane prace będą licytowana na aukcjach, które odbywać się będą na antenie radiowej Jedynki w dniach od 7 do 11 grudnia. Natomiast wielki finał akcji Choinki Jedynki odbędzie się w sobotę (12.12)

>>> Regulamin licytacji w konkursie Choinki Jedynki

Akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia Choinki Jedynki odbywa się już po raz 14. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby  Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

***

Na licytację prac Przyjaciół Radiowej Jedynki we wtorek (8.12) w godz. 9.10-12.00 w audycji "Cztery pory roku" zapraszają Bogdan Sawicki i Małgorzata Raducha.

ag/tj

Czytaj także

Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 15:33
Małżonka prezydenta przekazała na aukcję medalion wykonany techniką decoupage’u. - Poświęciłam weekend, żeby go stworzyć - zdradziła Agata Kornhauser-Duda.
rozwiń zwiń