Gwiazdy malowały dla dzieci. Licytuj!

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 08:43
Aktorka i scenarzysta, wokalistka, aktor, językoznawca, psychoterapeuta - jak z ich perspektywy wygląda "Magia Świąt"?
Gwiazdy malowały dla dzieci. Licytuj
Foto: Polskie Radio

Od poniedziałku zebraliśmy już 30 061 złotych! W czwartek (10.12) pod młotek idą niezwykłe prace plastyczne przygotowane w ramach akcji Choinki Jedynki przez Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza, prof. Andrzeja Markowskiego, Marię Niklińską, Olafa Lubaszenkę, Adama Ferencego i Andrzeja Komorowskiego

Czytaj także
Danuta Stenka_1200.jpg
Choinki Jedynki. Rekord Danuty Stenki

Choinki Jedynki 2015 - wszystkie wyniki na bieżąco >>

W poniedziałek (7.12) zostało wylicytowanych 5 prac. Były to kompozycje Ireny Santor i Zbigniew Korpolewskiego, Anny Dymnej, Marka DutkiewiczaMałgorzaty Glinki-Mogentale i Krzysztofa Kiljańskiego

We wtorek (08.12) pod Jedynkowy młotek poszły dzieła wykonane przez: Elżbietę Dzikowską, Teresę Lipowską-Zaliwską, Anetę Todorczuk-Perchućprof. Jana Lubińskiego oraz braci Szczepaników z zespołu Pectus

Natomiast w środę (9.12) do zdobycia były dzieła Blue Café, Mai BohosiewiczAgnieszki Kunikowskiej, Tomasza SekielskiegoDanuty Stenki. 

/

W tym roku obrazki pod hasłem "Magia świąt" namalowali także: Ilona Felicjańska, Tomasz Michniewicz,  Anna CzerwińskaRobert Firmhofer z żoną Kingą i synem Mateuszem. Namalowaną wspólnie pracę przekaże również trener polskiej reprezentacji Adam Nawałka i jego sztab szkoleniowy.

Specjalnie wykonany medalion przekazała też małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, która objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną.

Czytaj także:
Agata Kornhauser-Duda 1200.jpg
Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Namalowane prace są licytowana na aukcjach, które odbywają się na antenie radiowej Jedynki w dniach od 7 do 11 grudnia. Natomiast wielki finał akcji Choinki Jedynki odbędzie się w sobotę (12.12) - zlicutyjemy wtedy prace naszych Najmłodszych Przyjaciół.

>>> Regulamin licytacji w konkursie Choinki Jedynki

Akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia Choinki Jedynki odbywa się już po raz 14. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

***

Na licytację prac Przyjaciół Radiowej Jedynki w czwartek (10.12) w godz. 9.10-12.00 w audycji "Cztery pory roku" zapraszają Bogdan Sawicki i Małgorzata Raducha.

ag/tj

Czytaj także

Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 15:33
Małżonka prezydenta przekazała na aukcję medalion wykonany techniką decoupage’u. - Poświęciłam weekend, żeby go stworzyć - zdradziła Agata Kornhauser-Duda.
rozwiń zwiń