Krzysztof Jaryczewski wraca z nową płytą

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2016 20:00
Akustyczna wersja przeboju "Obudź się" Oddziału Zamkniętego zapowiada album byłego wokalisty tej grupy i jego obecnego zespołu Jary OZ.
Krzysztof Jaryczewski był założycielem, liderem i pierwszym wokalistą Oddziału Zamkniętego
Krzysztof Jaryczewski był założycielem, liderem i pierwszym wokalistą Oddziału ZamkniętegoFoto: PAP/Rafał Guz

Na nowe wydawnictwo złoży się w sumie 26 utworów, w tym 12 w wersji akustycznej. Krążek w wersji akustycznej będzie zawierał największe przeboje Oddziału Zamkniętego, którego Jaryczewski był założycielem, liderem i pierwszym wokalistą w latach 1979-85. Natomiast jego druga część będzie zawierała nowe utwory.

Na płycie zagrają też zaproszeni goście, m.in. związani z zespołem oraz życiem artystycznym Jarego. Album, którego premiera planowana jest na początek 2016 roku, będzie także promowany trasą koncertową.

***

O szczegółach opowie w "Leniwej niedzieli" Krzysztof Jaryczewski. Na spotkanie z artystą (17.01) po godz. 10.00 zaprasza Maria Szabłowska.

tj/mg

Czytaj także

Chemia gra z największymi. "Nie warto porzucać marzeń"

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2015 15:39
- Świadomość, że siedziałem na stołku i nagrywałem partie patrząc w oczy Mike’a Frasera, który podobnie patrzył na Jimmy’ego Page’a i Angusna Younga była trochę paraliżująca - przyznał w Jedynce Wojciech Balczun, lider zespołu Chemia.
rozwiń zwiń