Agnieszka Grochowska - być aktorką

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2016 10:15
Laureatka Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni za role w filmach "W ciemności" i w "Obcym niebie" będzie gościem radiowej Jedynki.
Agnieszka Grochowska chętnie angażowana do filmów przez takich reżyserów jak Wajda, Holland, Ślesicki czy Zanussi. Jej talent dostrzeżono też zagranicą, zagrała m.in. w filmie System. Child 44 u boku Toma Hardyego i Garyego Oldmana
Agnieszka Grochowska chętnie angażowana do filmów przez takich reżyserów jak Wajda, Holland, Ślesicki czy Zanussi. Jej talent dostrzeżono też zagranicą, zagrała m.in. w filmie "System. Child 44" u boku Toma Hardy'ego i Gary'ego OldmanaFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Jedna z najzdolniejszych polskich aktorek opowie o swojej karierze, w tym międzynarodowej, o technikach pracy i o doświadczeniach współpracy z wybitnymi reżyserami.

***

Na spotkanie z Agnieszką Grochowską w niedzielę (17.01) w audycji "Tramwaj zwany kulturą" po godz. 22.00 zaprasza Joanna Sławińska.

tj/pg

Zobacz więcej na temat: aktor aktorstwo aktorzy

Czytaj także

Marcin Dorociński: ciągle dowiaduję się, co znaczy być aktorem

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 17:00
- Niby więcej wiem, bo minęło już 20 lat od mojego debiutu. Ciągle jednak mam wrażenie, że gdy pracuję przy nowej roli, to szeroko otwierają mi się oczy, że to tak może być i jest to fajne - mówił w Jedynce aktor.
rozwiń zwiń