X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włodzimierz Korcz na ścieżce porucznika Borewicza

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2016 22:00
Znamy główny motyw i balladę z wokalizą Markowskiego. Nam Włodzimierz Korcz zdradzi wszystkie tajemnice muzyki do "07 zgłoś się".
W dorobku kompozytora i pianisty Włodzimierza Korcza jest także muzyka do serialu 07 zgłoś się. Jak po 40 latach ocenia swoją pracę - dowiemy się w niedzielne popołudnie
W dorobku kompozytora i pianisty Włodzimierza Korcza jest także muzyka do serialu "07 zgłoś się". Jak po 40 latach ocenia swoją pracę - dowiemy się w niedzielne popołudnieFoto: PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Doczekaliśmy się w końcu płyty, na której znalazły się najważniejsze i najciekawsze tematy muzyczne z poszczególnych odcinków serialu, wyselekcjonowane przez Włodzimierza Korcza. Po godzinie 11.00 Maciej Kusy porozmawia z kompozytorem o kulisach powstawania tych nagrań, o współpracy z reżyserem Krzysztofem Szmagierem i Grzegorzem Markowskim.

W pierwszej godzinie audycji w studiu Jedynki pojawi się Katarzyna Żak, która wydała właśnie płytę "Młynarski na jazzowo". Popularna aktorka opowie o swoich muzycznych fascynacjach.

W programie będzie także "Bieganie na fali" Marcina Chłopasia, a w ostatniej godzinie zabrzmią "Piosenki na życzenie" - o których nadanie można prosić za pośrednictwem maila: koncert@polskieradio.pl, dzwoniąc po numer telefonu z automatyczną sekretarką (czynny całą dobę) 22 645 20 11, a w trakcie trwania audycji za pośrednictwem smsa 71151 i Facebooka

***

Na "Leniwą niedzielę" zapraszamy 24 stycznia w godz. 10.00 - 15.00. Program poprowadzi Maria Szabłowska.

kul/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowa piosenka Alicji Majewskiej. Radiowa premiera w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2015 16:00
- Wojtek Młynarski ma zwyczaj notowania daty powstania utworu. Ze zdumieniem odkryłam, że tekst tej powstał w 2003 roku - mówiła w Jedynce Alicja Majewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Napiórkowski i Lesicki grają Komedę: to nie są covery

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2016 17:47
- Gramy polską muzykę filmową, ikoniczne utwory mistrzów tego gatunku - mówi Marek Napiórkowski o płycie z kompozycjami m.in. Andrzeja Kurylewicza, Tomasza Stańki czy Wojciecha Kilara, zagranymi na dwie gitary.
rozwiń zwiń