Janusz Yanina Iwański powraca z albumem "Kręci się"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2016 08:00
Współzałożyciel zespołów Tie Break, Soyka Yanina oraz współpracownik Drum Freaks i Maanamu właśnie wydał płytę z zespołem 4GramY.
Janusz Yanina Iwański podczas koncertu Oprócz Błękitnego Nieba, nic Mu dzisiaj nie potrzeba... dedykowanego pamięci Marka Jackowskiego
Janusz Yanina Iwański podczas koncertu "Oprócz Błękitnego Nieba, nic Mu dzisiaj nie potrzeba..." dedykowanego pamięci Marka JackowskiegoFoto: PAP/Grzegorz Momot

W nagraniu teledysku tytułowego singla gościnnie wystąpił Muniek Staszczyk, prywatnie dobry znajomy Iwańskiego. Płyta brzmieniowo nawiązuje do brytyjskiego rock'n'rolla, a jej premiera odbyła się 14 marca.

***

Janusz Yanina Iwański będzie gościem "Muzycznej Jedynki" w środę (16.03) po godz. 13.15. Na spotkanie z artystą zaprasza Marcin Kusy.

mg/tj


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kielich" dźwiękami sięga chmur, ale nie ma odwagi by...

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2015 18:11
- Zawsze będę kochał muzykę rockową, ale wymarzyłem sobie, by formuła mojej działalności pozostała nie do końca określona - mówi Krzysztof Kieliszkiewicz, po wydaniu drugiej solowej płyty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Markowska: mam ochotę przywalić kilkoma energetycznymi piosenkami

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 18:43
- Najbardziej kręci mnie energia, rock and roll, ocieranie się o bluesowe brzmienia, muzyka, która wypływa z trzewi - mówiła w Jedynce wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz "Yanina" Iwański: cieszę się jak dziecko

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 17:00
- Singiel promujący nową płytę właściwie sam się wybrał. Piosenka "Kręci się" na koncertach wpada w ucho i ludzie od razu ją śpiewają - mówi muzyk.
rozwiń zwiń