X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dorota Miśkiewicz, 13 pianistów i 4 skrzypków

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 08:20
O szczególnym koncercie, którym składa hołd polskiej pianistyce, wokalistka opowie w "Muzycznej Jedynce".
Dorota Miśkiewicz w studiu Radiowej Jedynki
Dorota Miśkiewicz w studiu Radiowej JedynkiFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Podczas koncertu "PIANO.PL" - w ramach cyklu "Dobry wieczór Jazz" - Dorota Miśkiewicz spotka się na scenie z polskimi mistrzami klawiszy. Leszek Możdżer, Włodzimierz Nahorny, Andrzej Jagodziński, Marcin Wasilewski, Krzysztof Herdzin, Bogdan Hołownia, Michał Tokaj, Tomasz Kałwak, Dominik Wania, Piotr Orzechowski (Piano Hooligan), Emilia Sitarz i Bartłomiej Wąsik (Lutosławski Piano Duo), Grzegorz Turnau w duetach z wokalistką wykonają znane piosenki należące do kanonu polskiej muzyki. W niektórych towarzyszyć im będzie Atom String Quartet.

O szczegółach wydarzenia, które zostanie zarejestrowane na płycie Dorota Miśkiewicz opowie słuchaczom Jedynki o godz. 14.15.

Gośćmi Izy Żukowskiej będzie także Miron Zajfert, który zapowie Festiwal Nowa Muzyka Żydowska (godz. 13.15), a pół godziny później połączymy się ze studiem w Katowicach, gdzie muzycy zespołu Dżem pracują nad koncertem z orkiestrą symfoniczną.

***

Na "Muzyczną Jedynkę" w piątek (8.04) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Iza Żukowska.

asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grzegorz Turnau przywiózł Kraków do polskich filharmonii

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 20:20
- W Filharmonii Narodowej wystąpię z orkiestrą i zaproszonymi gośćmi - opowiada Grzegorz Turnau. - W pierwszej części koncertu zaprezentuję utwory z "7 widoków w drodze do Krakowa", w drugiej piosenki z pozostałych płyt.
rozwiń zwiń