Dylan.pl - Łobodziński śpiewa Dylana

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2016 09:00
Dziennikarz od lat marzył o tym, aby polskie wersje utworów Boba Dylana, które tłumaczył, zaprezentować na żywo i zarejestrować.
Filip Łobodziński jest dziennikarzem, tłumaczem i muzykiem. W dzieciństwie popularność przyniosły mu aktorskie role m.in. Dudusia w filmie Podróży za jeden uśmiech i Julka z serialu Stawiam na Tolka Banana
Filip Łobodziński jest dziennikarzem, tłumaczem i muzykiem. W dzieciństwie popularność przyniosły mu aktorskie role m.in. Dudusia w filmie "Podróży za jeden uśmiech" i Julka z serialu "Stawiam na Tolka Banana" Foto: PAP/Paweł Supernak

Z pomocą zaprzyjaźnionych muzyków, a także gościnnych wokalistów - Marii Sadowskiej, Pablopavo, Muńka Staszczyka, Organka i innych, pomysł udało się zrealizować. I najprawdopodobniej jesienią ujrzy on światło dzienne. Zanim jednak to się stanie Filip Łobodziński będzie gościem "Muzycznej Jedynki". Początek rozmowy o godz. 14.20.

W pierwszej godzinie audycji spotkamy się z natomiast Mariuszem Wawrzyńczykiem, który zaprezentuje singiel "Pod wiatr".

***

Na "Muzyczną Jedynkę" w wtorek (28.06) w godz. 13.10 - 15.00 zaprasza Maria Szabłowska.

tj/pg

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Janusz Yanina Iwański powraca z albumem "Kręci się"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2016 17:00
Współzałożyciel zespołów Tie Break, Soyka Yanina oraz współpracownik Drum Freaks i Maanamu właśnie wydał płytę "Kręci się" z zespołem 4GramY. - Zbierałem się do niej bardzo długo - przyznaje muzyk.
rozwiń zwiń