X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ŚDM sprzed 11 lat. Jan Paweł II i młodzi katolicy w Kolonii

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2016 08:45
Dni Młodzieży to spotkania zainaugurowane przez papieża Jana Pawła II. XX Światowe Dni Młodzieży odbywały się w Kolonii w 2005 roku.
Audio
  • Spotkanie Jana Pawła II z młodzieżą w Kolonii w 2005 r. (Noc z reportażem/Jedynka)
11.08.2005 r. w Wadowicach rozpoczęło się  spotkanie młodych Wadowice - Kolonia 2005. Było to największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej przygotowujące do uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży w Kolonii
11.08.2005 r. w Wadowicach rozpoczęło się spotkanie młodych Wadowice - Kolonia 2005. Było to największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej przygotowujące do uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży w KoloniiFoto: PAP/Jacek Bednarczyk

Przybyły na nie setki tysięcy młodych katolików z całego świata, aby oddać hołd Janowi Pawłowi II. Była tam także nasza reportażystka. Z jej rozmów z młodzieżą z różnych stron świata powstał dokument - dźwiękowy portret Jana Pawła II "malowany" przez młodych katolików. Reportaż jest także próbą odpowiedzi na pytanie - na czym polegał fenomen papieża Jana Pawła II. Zachęcamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł reportażu: "Querido Papa" (nagranie archiwalne)

Autorka: Dorota Boniecka-Górny

Data emisji: 26.07.2016

Godzina emisji: 1.15

ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. "Nie bójmy się pojechać do Krakowa"

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 08:31
- Odpowiedzialni za Światowe Dni Młodzieży robią wszystko, abyśmy czuli się bezpieczni. Spotkajmy się z papieżem Franciszkiem, to będzie piękne doświadczenie wiary - zaapelował w "Sygnałach dnia" rzecznik archidiecezji warszawskiej, ks. Przemysław Śliwiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży - wynik troski Jana Pawła II o młodych

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 15:07
Już podczas inauguracji pontyfikatu, Jan Paweł II powiedział do młodych: "Wy jesteście przyszłością świata, wy jesteście nadzieją Kościoła. Wy jesteście moją nadzieją". 
rozwiń zwiń