Lato z Radiem. Do usłyszenia z Augustowa

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 09:45
Ekipa "Lata z Radiem" będzie na miejscu już od rana. Augustów to bowiem kolejny przystanek w ramach naszej wakacyjnej trasy koncertowej.
W audycji relacje Sławy Bieńczyckiej i Bogdana Sawickiego
W audycji relacje Sławy Bieńczyckiej i Bogdana Sawickiego Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Miejscowe atrakcje już po 9.00 przed słuchaczami odkrywać będą Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki.

W audycji nie zabraknie również "Kroniki olimpijskiej" i najświeższych informacji z Rio (godz. 9.40).

A po 16.00 na plaży przy amfiteatrze nad jeziorem Necko w Augustowie niezapomnianą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia zagwarantują: LokaPatrycja Markowska oraz gwiazda wieczoru – zespół Perfect. Wyjątkowy program dla najmłodszej publiczności przygotowała grupa Dzieci z Brodą. Imprezę poprowadzą Monika TarkaRobert Kilen.

Dzięki poszerzonej współpracy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej część tegorocznych koncertów można oglądać na żywo dzięki realizacji telewizyjnej na stronie latozradiem.pl. Ponadto obszerne materiały są retransmitowane na antenie TVP3.

Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd Lata z Radiem. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

***

Na "Lato z Radiem" w sobotę (20.08) w godz. 9.10-12.00. zaprasza Małgorzata Raducha.

pg/tj

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem 2016

Czytaj także

Ciechanów - miasto z ekologicznym Noblem

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2016 10:37
- Staramy się dbać o to, żeby mieszkańców naszego miasta otaczała zieleń. Ważna jest też kwestia gospodarki niskoemisyjnej. Obecnie Inwestujemy w panele fotowoltaiczne i pompy ciepła - mówi Krzysztof Kosiński, prezydent Ciechanowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stalowa Wola – miasto zbudowane w 26 miesięcy

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2016 12:58
- Stalowa Wola powstała w 1938 r. w ramach projektu Centralnego Okręgu Przemysłowego. Tempo budowy, zwłaszcza jak na tamte czasy, było zawrotne. Zakłady Południowe i osiedle postawiono w 26 miesięcy i 26 dni - mówi Stanisław Sobieraj, przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli.
rozwiń zwiń