X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Pulikowski o rodzinie i szczęściu

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2016 10:00
Jak wygrać miłość? Jak wygrać ojcostwo? Jak wygrać szczęście? Odpowiedzi na te między innymi pytania poszukuje Jacek Pulikowski.
Jacek Pulikowski
Jacek Pulikowski Foto: youtube

Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce (angielski, rosyjski, łotewski, litewski, białoruski). Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek w serii: Jak wygrać… Popularny mówca spotykający się z młodzieżą, narzeczonymi, małżeństwami, nauczycielami, kapłanami i… teściami

Jacek Pulikowski z wykształcenia doktor inżynier, jest wykładowcą Politechniki Poznańskiej oraz Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego książki o tematyce rodzinnej, rekolekcje i wykłady są popularne, komentowane i wysoko oceniane. Od wielu lat wraz ze żoną Jadwigą angażuje się w pracę na rzecz małżeństwa i rodziny. Jest czynnym członkiem Duszpasterstwa Rodzin i byłym członek Rady Episkopatu Polski ds. Rodziny.

Jacek Pulikowski będzie gościem najbliższej audycji "Ocaleni". 

***

Na audycję "Ocaleni" w cyklu "Twarzą w twarz" we wtorek (25.10) o godz.23.10 zaprasza Rafał Porzeziński.

ab/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Być tatą? "Ojciec nie jest mamą-bis"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2016 20:02
23 czerwca szczególnie ciepło myślimy o naszych ojcach i składamy im życzenia - w Polsce Dzień Ojca jest obchodzony od 1965 roku. Mimo stosunkowo długiej historii nie cieszy się on jednak tak wielką popularnością jak Dzień Matki. O znaczeniu ojców w życiu rodzin mówili goście Debaty Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozmowy, które kształtują naszą przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2016 12:10
- Coach, to jest taka osoba, która zadaje pytania i przeprowadza wartościową rozmowę. Coach nie mówi ludziom, jak mają postępować, ale szuka z klientem właściwych rozwiązań i opcji. Jest to taki towarzysz w rozmowie w procesie w dochodzeniu do celów - wyjaśniała Magda Macyszyn, coach kobiet.
rozwiń zwiń