Anna Seniuk i Magdalena Małecka o relacjach matka-córka

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2016 07:00
Przed świętami Bożego Narodzenia często myślimy o odnowieniu relacji rodzinnych.
Anna Seniuk
Anna SeniukFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Dlatego w "Damskiej Torebce" porozmawiamy o tym, jaką siłę ma relacja między matką i córką. Czego wzajemnie się od siebie uczą? Za co siebie podziwiają? Na czym polega niezwykłość tej relacji?


Do udzialu w rozmowie zaprosiliśmy aktorkę Annę Seniuk i jej córkę Magdalenę Małecką. Panie opowiedzą m.in. o napisanej wspólnie książce, wywiadzie-rzece, jaki córka przeprowadziła z mamą "Anna Seniuk. Nietypowa baba jestem”.

***

Na audycję "Damska torebka" w sobotę (17.12) w godz. 11.10-12.00 zapraszają: Marta JanuszewskaAgata Puścikowska i Mira Jankowska.

ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ojciec czy tatuś? Rola mężczyzny w rodzinie

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2016 12:00
W audycji porozmawiamy o roli ojca, jego relacjach z dziećmi, wzorcu, którym powinien być dla nich i o różnym podejściu do wychowywania córek i synów
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezenty, których lepiej nie kupować na święta

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2016 16:28
W zależności od tego, komu kupujemy prezenty, mogą być one mniej lub bardziej problematyczne. Jeśli osoba przez nas obdarowywana jest nam bliska i dobrze znana, kwestia kupienia jej prezentu będzie dla nas mniej kłopotliwa. Ale co z prezentami, na które nie mamy pomysłu? Przedstawiamy te propozycje, z którymi lepiej nie ryzykować.
rozwiń zwiń