X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Laski. Wyjątkowe miejsce nie tylko dla niewidomych

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2017 14:38
O historii Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach, ale także o jego wychowankach, sportowcach, olimpijczykach czy muzykach porozmawiamy z dyrekcją i wychowawcami placówki.
Podopieczni Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Laskach
Podopieczni Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w LaskachFoto: Rafał Zakrzewski

Laski dzieci PAP 1200.jpg
W Laskach dają szansę niewidomym dzieciom na odkrywanie świata

W Laskach bywali i pisali swoje utwory, m.in. Antoni Słonimski, Jerzy Liebert, czy Marian Brandys. Wszyscy pochowani są na miejscowym cmentarzu. Tworzyli tam także: Zbigniew Herbert, Ewa Szelburg-Zarembina czy ks. Jan Twardowski. Tam o wyznaczeniu jego kandydatury na premiera dowiedział się Tadeusz Mazowiecki.

Naszymi gośćmi będą Elżbieta Szczepkowska - dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach, Stanisław Badeński - dyrektor Szkół Ponadgimnazjalnych, Wojciech Święcicki - dyrektor Szkół  Specjalnych, siostra Jana Maria Ściga - wychowawczyni domu dziewcząt, Leszek Połomski - wychowawca domu chłopców.

***

Na audycję z cyklu Twarzą w twarz w czwartek (8.06) o godz. 23.05 zaprasza Wojciech Urban

ag/gs


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prawo do godnego życia dla dorosłych niepełnosprawnych

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 23:41
- Nikogo nie interesuje, co stanie się z takimi osobami, jak mój dorosły niepełnosprawny syn, a ich największy problem pojawi się, gdy stracą oparcie w rodzinie - mówi Jolanta Lorens.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Blumil – wózek inwalidzki na każdy teren

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2017 16:00
Ograniczenia tkwią w naszych głowach, nie w niepełnosprawności – to motto Miłosza Krawczyka - właściciela i założyciela firmy Blumil. Twórca specjalnego wózka, który daje możliwość osobom niepełnosprawnym poruszania się po dowolnym terenie, był gościem audycji Ludzie Gospodarki.
rozwiń zwiń