Przed Dniem Ojca o "modzie na ojcostwo"

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 15:53
Skąd się wzięli "ojcowie z Instagrama", dlaczego dziecko staje się projektem a także - kiedy ojciec powinien... się odsunąć.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Andrey Yurlov/Shutterstock.com

W audycji rozmawiać także będziemy o tym, że "mama to nie jest to samo, co tato" - czyli kto i jak zaspokaja potrzeby dziecka i jaką rolę pełni w rodzinie.

Gośćmi audycji bedą: Rober  "Litz" Friedrich, współtwórca Luxtorpedy i Arki Noego, ojciec siedmiorga dzieci i Konrad Kruczkowski - autora reportaży o ojcostwie, tata 4-letniej Lilki. 

Na audycję Damska torebka w sobotę (17.06) zapraszają Marta Januszewska i Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Początek o 11.10. 

zi 

Czytaj także

Samotne macierzyństwo - wielkie wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 14:09
Przed Dniem Matki porozmawiamy o tym, jaka jest skala tego zjawiska w Polsce. Jak kobiety radzą sobie z tym wyzwaniem i na jaką pomoc mogą liczyć? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobieta-szef. "Szklany sufit" jest w nas samych?

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2017 11:12
- Wiele kobiet, które daleko zaszły, czuje lęk przed tym, co je czeka, boją się awansu i dalszego marszu w górę. Same więc narzucają sobie ograniczenia w rozwoju kariery - twierdzą goście audycji "Damska torebka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak pielęgnować historię swojej rodziny?

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2017 14:00
- Dbałam o to, żeby uchować w moim starym domu tę przeszłość. Jeżeli ktoś do niego wejdzie widzi jaką on ma historię. To była podstawa do napisania powieści. To też hołd dla stron rodzinnych, tam się czuje wśród swoich - opowiada  Ilona Gołębiewska, autorka książki "Powrót do starego domu". 
rozwiń zwiń