Kolejne koncerty "Lata z Radiem" już w najbliższy weekend

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 16:41
W najbliższy weekend 12-13.08 "Lato z Radiem" odwiedzi Stalową Wolę i Tomaszów Lubelski. Na scenie wystapią: Golec uOrkiestra, Mateusz Mijal, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Bum Bum Orkestar, Jary Oddział Zamknięty, Ania Dąbrowska i Tercet czyli Kwartet.
Lato z Radiem co roku gromadzi tysiące widzów
"Lato z Radiem" co roku gromadzi tysiące widzówFoto: Sebastian Gołoś/PR

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - również znajdą się w naszym serwisie.

Multimedialny serwis latozradiem.pl umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem 2017" od A do Z. Internauci znajdą w nim m.in. szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

Podczas wszystkich tegorocznych koncertów "Lata z Radiem" obecne jest Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Centrum jest wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem. 

Koncerty poprowadzą Monika Tarka i Robert Kilen.

W Studiu plenerowym będą Sława Bieńczycka i Agnieszka Ciecierska.

***

ac/mg

Czytaj także

Lato z Radiem 2017. Szczegóły trasy!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 14:08
Radiowa Jedynka przygotowuje się do 46. edycji trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza audycja i trasa koncertowa "Lata z Radiem" 2017

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 14:08
W czwartek 22 czerwca, tuż po godz. 9.00, na antenie Radiowej Jedynki zabrzmiała "Polka Dziadek" - melodia rozpoczynająca najsłynniejszą wakacyjną audycję w Polsce "Lato z Radiem". 
rozwiń zwiń