X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Barbórka - tradycyjne święto wszystkich górników

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2017 12:21
4 grudnia to tradycyjna Barbórka, święto wszystkich górników, nie tylko tych fedrujących węgiel kamienny, ale także wydobywających węgiel brunatny, ropę naftową i gaz, a nawet sól kamienną.
Wystąpienie premier Beaty Szydło podczas Akademii Barbórkowej w Polskiej Grupie Górniczej, w Rudzie Śląskiej
Wystąpienie premier Beaty Szydło podczas Akademii Barbórkowej w Polskiej Grupie Górniczej, w Rudzie ŚląskiejFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Święto przypada w poniedziałek, ale górnicy świętują już od piątku (1.12). W uroczystościach barbórkowych Polskiej Grupy Górniczej w Rudzie Śląskiej uczestniczyła premier Beata Szydło. Zapewniała, że Polska potrzebuje górnictwa, a Śląsk jest miejscem szczególnym, nie tylko ze względu na gospodarkę. Premier podkreśliła, że reforma górnictwa spełnia oczekiwania rządu.

W jakiej kondycji jest górnictwo? Co rząd zamierza zmieniać w przemyśle wydobywczym? Zapytamy o to wiceministra energii Grzegorza Tobiszowskiego. Początek rozmowy o godz. 8.15.

***

Do słuchania  "Sygnałów dnia" w poniedziałek (4.12) w godz. 6.00 - 9.00 zapraszają  Katarzyna Gójska-Hejke i Wiesław Molak.

ag/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kopalnia Guido w Zabrzu jest jedyną w Polsce, która oferuje zejście aż 350 m pod ziemię"

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2017 16:19
Kopalnia Guido została wyróżniona certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej przyznawanym najlepszym produktom turystycznym w Polsce w 2017 roku. Gość audycji "Cztery pory roku" Roman Chytry - emerytowany górnik i przewodnik po kopalniach, zdradza, jakie atrakcje czekają na turystów w tej kopalni.
rozwiń zwiń