X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aby wypoczynek w górach był bezpieczny

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 14:21
W piątkowych "Czterech porach roku" powiemy o bezpieczeństwie w górach, nie tylko podczas zimowego wypoczynku i ferii. O tym, jakich zasad przestrzegać, by mile wspominać czas spędzony w górach, powiedzą ratownicy z bieszczadzkiego GOPR-u.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Powiemy też o budżetach partycypacyjnych (obywatelskich), czyli o tym, w jaki sposób lokalne społeczności decydują o wydatkach m.in. na polepszenie jakości życia w swoich gminach, miasteczkach i dużych miastach. Naszymi gośćmi będą Jacek Grzeszak i Rafał Rudnicki z portalu Partycypacja obywatelska.pl oraz Agnieszka Szyszko z Suwalskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.  

Kilka dni przed Dniem Babci i Dniem Dziadka wspomnimy o tym, jak ważna jest rodzina i międzypokoleniowe więzi. Porozmawiamy z psycholog Justyną Święcicką.

***

Na audycję "Cztery pory roku" w piątek (18.01) w godz. 9-12 zaprasza Sława Bieńczycka.  

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sto pomników historii na stulecie odzyskania niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 13:19
W grudniu pojawił się pomysł, by na stulecie odzyskania niepodległości było w Polsce sto pomników historii. W tej chwili jest ich 81. Brakuje więc 19. Czy to się uda?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyścig szczurów a szczęśliwe dzieciństwo

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 13:24
Rodzice próbują dać swoim pociechom lepsze szanse na rozwój niż te, które sami mieli, więc zapisują je na liczne zajęcia dodatkowe, inwestują czas i pieniądze w ich rozwój, czasami już w dzieciństwie planując ich przyszłe kariery zawodowe. Czy dążenie do udoskonalania dziecka może być szkodliwe?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jesteś zestresowany i zdenerwowany? Zbadaj zęby

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 14:17
Wizyta u dentysty to jedno z najbardziej stresujących przeżyć. - Absolutnie to rozumiem, bo to ma uzasadnienie medyczne, dlatego że zęby są unerwione w specjalny sposób - mówi stomatolog Roman Borczyk.
rozwiń zwiń