Co zmienia możliwość przekazania 1 proc. podatku?

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2018 09:39
Czy odpisywanie 1 proc. podatku na instytucje pomocowe i charytatywne, fundacje i stowarzyszenia zmienia świat i zmienia nas samych? A jeśli tak, to w jaki sposób?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Zastanowimy się nad tym w sobotę, w audycji "Damska torebka". Gośćmi Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Agaty Puścikowskiej będą Szczepan Kasiński - fundriser i autor książki "Szlachetny cel" oraz Kuba Wygnański - znawca organizacji pozarządowych.

***

Na audycję "Damska torebka" w sobotę (25.03) po godzinie 16 zapraszają Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Agata Puścikowska.

kk

Czytaj także

Zdrada. Czy po niej da się odbudować małżeństwo?

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2018 16:30
"Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci" - taką przysięgę składamy sobie w dniu ślubu. Czy jesteśmy jej w stanie dotrzymać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Badajmy się. To naprawdę dużo daje!

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2018 17:21
Od kilku lat 8 marca jest kojarzony nie tylko z Dniem Kobiet, ale również z dniem profilaktyki chorób kobiecych. W tym czasie w wielu miejscach można zrobić bezpłatną cytologię lub mammografię, a o potrzebie takich badań wie coraz więcej pań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Osoby niepełnosprawne są wyjątkowymi twórcami sztuki

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018 18:06
Bardzo często nie wiemy, jakie cuda wychodzą z serca i umysłu osób, które nie są w pełni sprawne i mają wyrobioną wrażliwość. O sztuce w wykonaniu osób niepełnosprawnych w "Damskiej torebce" mówiły Paulina Gruszecka i Katarzyna Nowak, dziewczyny z niepełnosprawnościami, laureatki Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.
rozwiń zwiń