X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ewa Kochanowska - wdowa po Rzeczniku Praw Obywatelskich

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2018 11:52
W audycji "Nieznani znani" rozmowa z wdową po Januszu Kochanowskim, który poniósł śmierć w katastrofie pod Smoleńskiem.
Ewa Kochanowska podczas uroczystości przy grobie polskiego prawnika, dyplomaty i Rzecznika Praw Obywatelskich Janusza Kochanowskiego na częstochowskim cmentarzu Kule w 8. rocznicę katastrofy samolotu pod Smoleńskiem
Ewa Kochanowska podczas uroczystości przy grobie polskiego prawnika, dyplomaty i Rzecznika Praw Obywatelskich Janusza Kochanowskiego na częstochowskim cmentarzu Kule w 8. rocznicę katastrofy samolotu pod SmoleńskiemFoto: PAP/Waldemar Deska

Ewa Kochanowska w licznych wywiadach utrzymuje, że katastrofa rządowego Tu 154M nie była zwykłą katastrofą lotniczą. Zapytamy ją też, jak przyjęła odsłonięcie na stołecznym placu Piłsudskiego pomnika ku czci ofiar katastrofy smoleńskiej.

***

Do słuchania audycji z cyklu "Nieznani znani" w czwartek (12.04) po godz. 20.00 zaprasza Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ewa Kochanowska o szansach na wyjaśnienie przyczyn katastrofy smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 13:10
– Moment, w którym prokuratura zdecydowała się pokazać swoje karty, napełnił mnie bardzo dużym optymizmem – mówiła w Polskim Radiu 24 Ewa Kochanowska, wdowa po Januszu Kochanowskim. 10 kwietnia minęła siódma rocznica katastrofy smoleńskiej, w której zginął m.in. Rzecznik Praw Obywatelskich.
rozwiń zwiń