X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki 2018. Przyjaciele Jedynki malowali dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 13:02
Program 1 Polskiego Radia już po raz XVII organizuje akcję charytatywną "Choinki Jedynki" na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i wybranej, każdego roku innej, drugiej organizacji pożytku publicznego. W tym roku jest to Fundacja "Pomóż Mi Żyć" z Gdańska. 
Audio
  • Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Choinki Jedynki" (Jedynka)
  • Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski o akcji "Choinki Jedynki" (Jedynka)
  • Dyrektor radiowej Jedynki Michał Mońko o akcji "Choinki Jedynki" (Jedynka)
  • Dyrektor Fundacji "Mimo wszystko" Maja Jaworska o akcji "Choinki Jedynki" (Jedynka)
  • Janina Kaczmar z Fundacji "Pomóż mi żyć" o akcji "Choinki Jedynki 2018" (Jedynka)
Choinki Jedynki 2018
Choinki Jedynki 2018Foto: Polskie Radio

W niedzielę 2 grudnia 2018 roku w głównym gmachu Polskiego Radia w Warszawie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, podczas którego dorośli – wybitne postacie świata kultury, sportu, rozrywki i nauki malowali prace. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agata Kornhauser-Duda.

Specjalne wydanie audycji i spotkanie XVII akcji charytatywnej „Choinki Jedynki” rozpoczęło się o godz. 11.00. Wydarzenie poprowadzili: Agnieszka Kunikowska i Roman Czejarek.

– Nie ukrywam, że z ogromną radością i przyjemnością już po raz czwarty biorę udział w akcji „Choinki Jedynki”, której to akcji z pełnym przekonaniem patronuję, mając nadzieję, że wzorem lat poprzednich, również w tym roku, wyzwoli ona wiele dobra, które przełoży się na konkretną pomoc dla podopiecznych fundacji pani Anny Dymnej „Mimo wszystko” i wskazanej w tym roku przez nią fundacji „Pomóż Mi Żyć”. Bardzo się cieszę, że Polskie Radio już od 17 lat tworzy przestrzeń do tego, by w tym pięknym okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, wspólnie zrobić coś dobrego dla innych – powiedziała Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pani Agata Kornhauser-Duda.

Praca Pani Prezydentowej będzie licytowana już w poniedziałek (3.12) na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

– Jestem przeszczęśliwy, że Państwa wszystkich tutaj zgromadziliśmy. To jest szczególny czas, szczególne miejsce i szczególna idea. To jest idea, która ma przyświecać temu, aby nasze serca w obliczu nadchodzących dni otwierały się na potrzeby tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Jestem dumny, że Polskie Radio, Program 1, jest z Państwem – z tymi, którzy są tu z nami i ze wspaniałymi radiosłuchaczami. Zostaniecie Państwo na długie miesiące i lata w naszych radiowych sercach. Bardzo Państwu wszystkim dziękuję – mówił Andrzej Rogoyski, Prezes Zarządu Polskiego Radia.

Zadaniem zaproszonych gości było stworzenie obrazów pt. "Tajemnice Bożego Narodzenia". Udział w malowaniu obrazków wzięli m.in. Krystyna Prońko, Emilia Krakowska, Piotr Bajtlik z córkami: Zosią i Hanią, Karolina Bacia, Michał Zdunik, Małgorzata Kozłowska, prof. Andrzej Udalski, Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Sound’n’Grace, Filip Lato, Jula, LemON, Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski, Dariusz Michalski, Jerzy Grunwald, Sławomir Łosowski, Andrzej Warych, Sławomir Wierzcholski, Wojciech Adamczyk, Jerzy Kalina, Marek Siudym, Marcin Brykczyński, Marcin Gienieczko, Joanna Rawik i Andrzej Nowak.

Po sześć obrazków wykonanych przez swoich podopiecznych na licytację przekazały również fundacje. W tegorocznym Jury znaleźli się: Aneta Kosin (plakacistka, kreatorka wizerunku), prof. Franciszek Maśluszczak (artysta malarz, pedagog), Marek Jaromski (artysta grafik). Wszystkie prace będzie można zdobyć podczas licytacji organizowanych od 3 do 8 grudnia na antenie Programu 1 Polskiego Radia w audycji „Cztery Pory Roku” (godz. 9.00-12.00).

Spotkanie transmitowane było na antenie Programu 1 Polskiego Radia. Z kolei streaming został udostępniony na portalu PolskieRadio.pl.


Więcej informacji: polskieradio.pl/370,Choinki-Jedynki-2018


Choinki Jedynki_belka

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak