Prezenty pod choinkę

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 17:24
Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie i powtarzający się rok rocznie problem - czym obdarować bliskich?
Święty Mikołaj z prezentami
Święty Mikołaj z prezentamiFoto: Aurelien Jena via Foter.com/CC BY

Powiemy o prezentach dla dorosłych, zdradzimy, co to jest lista prezentowa oraz zastanowimy się, czy portfel musi być stałym zestawem prezentowym dla mężczyzny. Zapytamy również jak adresować listy do świętego Mikołaja i czy koniecznie prezenty muszą by pod choinką. A może w skarpecie?

W imieniu kierowców zapytamy o wysokość opłat z tytułu OC i AC i czy warto mieć AC? Czy koszt polisy zależy od miejsca zameldowania, bo przyjezdni pracujący i mieszkający w stolicy, ale zameldowani poza Warszawą płacą mniej.

Będzie też o tym, jak przygotować skocznię narciarską nawet na kapryśną nieśnieżną pogodę i odwiedzimy obdarowanego w ramach akcji "Paczka dla bohatera".

***

Do słuchania audycji "Cztery pory roku" w poniedziałek (10.12) w godzinach 9.00 - 12.00 zaprasza Roman Czejarek.

ag

Czytaj także

76. Konkurs Szopek Krakowskich. Trwają ostatnie przygotowania

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 14:04
Świąteczne prezenty na każdą kieszeń, tradycyjne polskie potrawy oraz występy artystyczne - te i inne atrakcje czekają na odwiedzających targi bożonarodzeniowe w Krakowie. W ramach targów amatorzy krakowskiego szopkarstwa zaprezentują swoje prace. 76. Konkurs Szopek Krakowskich odbędzie się 6 grudnia. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolędowanie z zespołem Enej

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 09:58
- Główna idea naszych kolęd jest taka, żeby wszyscy mogli pod tym przysłowiowym wspólnym niebem te kolędy zaśpiewać - mówi Piotr Sołoducha z zespołu Enej. 
rozwiń zwiń