X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małe dziecko na mrozie

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 16:20
Jak ubrać małe dziecko wyruszając z nim na spacer w mroźny dzień? Opatulić, czy wręcz przeciwnie, nie przesadzać z okryciem? Czy zimowe spacery mogą zaowocować chorobą? A co zrobić kiedy nasze dziecko zażyczy sobie lody?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pezibear/pixabay

Zastanowimy się również, czy krótkowzroczność u dzieci to już prawdziwa epidemia.

W cyklu Jolanty Fajkowskiej "Juz taki jestem" spotkanie z kpt. Krzysztofem Baranowskim, który dwukrotnie samotnie opłynął kulę ziemską. Założyciel "Szkoły pod żaglami" opowie nie tylko o samotności na morzu i tęsknocie za domem podczas długich rejsów, ale też o rodzinnym Lwowie i Wrocławiu, w którym się wychował. Zdradzi też, że jego drugą obok żeglarstwa pasją jest… narciarstwo.

Szachy rozwijają mózg, czy w związku z tym powinny być przedmiotem szkolny, tak jak to jest w wielu państwach? Przybliżymy również sylwetkę Jana Krzysztofa Dudy, wicemistrza świata w szachach błyskawicznych.

***

Do słuchania audycji z cyklu "Cztery pory roku" w czwartek (17.01) w godzinach 9 - 12 zaprasza Marta Januszewska.

ag


Zobacz więcej na temat: dzieci zima szachy kabaret
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bezpieczne ferie. Jak wysłać dziecko na zimowisko?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2016 15:46
- Pierwszą czynnością powinno być zajrzenie na stronę internetową Ministerstwa Edukacji Narodowej - tłumaczyła w magazynie "Z kraju i ze świata" Alicja Rajewicz, wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zimno, zimniej, najzimniej!

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2017 13:02
Do nadejścia kalendarzowej zimy pozostało co prawda jeszcze trochę czasu, ale ponieważ coraz częściej zdarza nam się narzekać, że ta prawdziwa zima ze śniegiem, mrozem, zabawą w śnieżki, lepieniem bałwana, jeżdżeniem z górki na pazurki jakoś ostatnimi laty się nie zdarza, dziś trochę tej zimy sobie wyczarujemy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. "Akcja promieniuje na inne pory roku"

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 09:09
- Niektórzy pytają, dlaczego tylko zimę, a to się przenosi, promieniuje na pozostałe pory roku - mówi w "Sygnałach dnia" Małgorzata Kownacka, koordynatorka akcji. 
rozwiń zwiń