X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Problemy leworęcznych

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2019 14:13
Czy leworęczność stanowi dla dzieci jakiś problem? Jak mogą wpłynąć na psychikę dzieci próby wyćwiczenia posługiwania się prawą ręką? O tym w rozmowie z psychologiem.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

W audycji również o najbardziej znanych w Polsce górskich schroniskach opowie Robert Szewczyk, geograf, krajoznawca i autor przewodników turystycznych. Ale to nie koniec tematów górskich. Połączymy się z ratownikami TOPR, żeby porozmawiać o obecnej sytuacji lawinowej w górach.

Będziemy także mówić o reklamacjach produktów spożywczych, a konkretnie o nowym systemie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. O tym Andrzej Gantner z Centrum Polubownego Rozwiązywania Sporów dotyczących żywności.

Poza tym piątkowy cykl Małgorzaty Raduchy "Przeminęło z wojną", a w nim tym razem o siedzibie Polskiego Radia przy ulicy Zielnej w Warszawie.

Na "Cztery pory roku" w piątek (1.02) od 9.00 do 12.00 zaprasza Sława Bieńczycka.

abi

 

Zobacz więcej na temat: psychologia góry
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzeum Powstania Warszawskiego dobrym pomysłem na ferie

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2019 13:36
W niektórych województwach ferie zimowe się kończą, w niektórych trwają, a jeszcze w innych dopiero się rozpoczynają. Dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu przez tych, którzy nie wyjeżdżają na zimowisko jest wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aktywność fizyczna lekarstwem na bolący kręgosłup

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2019 15:05
Podczas codziennych, prozaicznych czynności, narażamy swój kręgosłup na poważne obciążenie, które może z czasem zaowocować tragicznymi skutkami dla zdrowia.
rozwiń zwiń