X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sprzęt energooszczędny - czy warto kupować?

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2019 09:59
Co oznaczają skróty A+/A++ i czy ma sens kupowanie lub wymiana pralek, lodówek i innych sprzętów AGD na te z najwyższą klasą zużycia energii?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: GustavoGodoi/pixabay

Zapytamy też słuchaczy na co zwracają uwagę kupując sprzęt gospodarstwa domowego. Czy i dlaczego zwracają uwagę na klasy energetyczne? Gościem będzie Jan Ruszkowski, zielonaSiec.pl

Po godz. 10 porozmawiamy o programie 500+ i jego skutkach społecznych. Gość: Judyta Kruk, Stowarzyszenie Dużych Rodzin 3+

Po godz. 11:00 wszystko o użytkowaniu wieczystym - zmiany w sposobie naliczania opłat, bonifikaty, mieszkanie własnościowe czy spółdzielcze, terminy płatności. Porad będzie udzielała mecenas Eliza Kuna.

I jak zwykle w poniedziałek Agnieszka Kunikowska postara się ogarnąć polski.

***

Do słuchania audycji z cyklu "Cztery pory roku" w poniedziałek (25.03) w godzinach 9.00 - 12.00 zaprasza Roman Czejarek.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak przechowywać żywność?

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 14:51
Lepszy jest papier, torby foliowe, plastikowe pojemniki czy może folia aluminiowa? W jaki sposób zachować na dłużej świeżość produktów? 
rozwiń zwiń