Justyna Steczkowska po serii koncertów

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 15:39
Gościem "Muzycznej Jedynki" po godz. 14.15 będzie Justyna Steczkowska, która podzieli się wrażeniami po pierwszej serii koncertów promujących nową płytę "Maria Magdalena. All Is One".
Justyna Steczkowska
Justyna SteczkowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W Wielki Piątek także refleksyjna i stonowana muzyka takich artystów jak Ed Sheeran, Ania Dąbrowska, Tears For Fears, Queen, czy Andrzej Zaucha. Nie zabraknie też nowości, jaką przygotował niestrudzony Mark Ronson, tym razem z Lykke Li.

Ale przede wszystkim zaprosimy na spotkanie z Justyną Steczkowską, która oprócz wrazeń po koncwertach opowie o niemuzycznej akcji, w która się zaangażowała.

Nie zabraknie też propozycji Anny Will w "Śródziemnomorskich Klimatach", kompozycji zamykającej cykl "Po pierwsze Muzyka" Damiana Sikorskiego, a także muzyki z jedynkowej "Płyty Tygodnia".

***

Do słuchania "Muzycznej Jedynki" w piątek (19.04) w godzinach 13.00 - 15.00 zaprasza Zbigniew Zegler.

ag

Zobacz więcej na temat: Justyna Steczkowska

Czytaj także

Justyna Steczkowska: najważniejsza jest dusza

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 15:49
- Przygotowuję się do wydania nowej płyty. Wracam do klimatów, które były na płycie "Anima". Tego moja dusza pragnie, w tę stronę się rozwija i to pragnę pokazać ludziom - mówi artystka w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Justyna Steczkowska: dusza podróżuje z nami przez całe życie

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 15:29
Niesamowita Justyna Steczkowska stworzyła album "Maria Magdalena, All is One", którego fasadą muzyczną jest wpędzająca w trans elektronika połączona z orkiestrą. Skąd u artystki o czterooktawowym głosie, tworzącej dotychczas w nurcie pop, pomysł na tak odmienną estetykę nowego albumu?
rozwiń zwiń