X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kto może zostać wychowawcą na koloniach?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 14:27
Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czy należy ukończyć specjalne kursy i czy kandydaci na wychowawców przechodzą np. testy psychologiczne?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: altanaka/shutterstock.com

Powiemy również o tym, czy organizatorzy wypoczynku najmłodszych muszą zgłaszać kolonie i obozy oraz listę opiekunów dzieci w kuratoriach i czy rodzice mogą takie informacje zdobyć, sprawdzić i weryfikować. O tym wszystkim Andrzej Kulmatycki z Kuratorium Oświaty w Warszawie i Monika Dreger – psycholog.

Po godzinie 10.00 w cyklu Jolanty Fajkowskiej "Już taki jestem" spotkanie z Wiesławem Tupaczewskim współzałożycielem kabaretu OTTO. Gość opowie m.in. o swoim solowym projekcie i nowym, lirycznym obliczu.

W trzeciej godzinie audycji porozmawiamy o pszczołach w wielkich miastach. W Warszawie na dachach wieżowców jest już ponad tysiąc uli, a w Muzeum Pałacu króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, w tamtejszym ogrodzie hodowane są w tzw. kłodach bartnych. Skąd pomysł na takie wielkomiejskie pasieki? Czy to jest moda, czy może stoją za tym jakieś względy ekologiczne? Czy miejski miód różni się od tego ze spokojnych wiejskich pasiek? O tym Tadeusz Dylon z Polskiego Związku Pszczelarskiego oraz Piotr Zwierzchowski z Działu Rekonstrukcji Historycznej Muzeum w Wilanowie, opiekun pasiek w muzeum.    

Ponadto w programie:

- "Poradnik wyborczy" Ewy Chyry,

- zaproszenie na festiwal "Dwa teatry".

Na audycję "Cztery pory roku" we wtorek (21.05) od 9.00 do 12.00 zaprasza Marta Januszewska.

abi

 

Zobacz więcej na temat: kolonie miód
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy tej wiosny grozi nam susza?

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 15:34
Susza jest konsekwencją zmian klimatycznych, a deszcz jest zjawiskiem pogodowym. Od pewnego czasu nie odnotowano ulewnych deszczy, a zima przeszła bez większych opadów. Czy Polsce grozi susza? 
rozwiń zwiń